má nekajá holka alebo žena skúsenosti s lux.spoloč.?

:-):-):-):-)

babika.z.cukru-nic v zlom som nechcela
Tiez si myslim,ze v tom nieje laska...
A vacsinou to asi skor oddeluju od osobneho zivota,aspon podla mna...
aspon ja kebyze to nedajboze robim tak to beriem len ako to privyrobenie....
Ale to neznamena,ze nemozu poznat v osobnom zivote lasku...
Je to taka citliva tema,a jasne kazdeho vec...

bibka223

ano je to praca..alebo take privirobenie,zeby?

ano je to v podstate bezpecne,lebo agentury si vsetko o klientoch zistia,potrebne udaje,,takze vies do coho ides....

babika.z.cukru

prepaacte, ze som vobec napisala.. samozrejme, ze je to kazdeho osobna vec co robi, ked mu to vyhovuje nech to robi aj nadalej. autor/autorka pisal/pisala, ze ktorym staci len sex, cize v tom pripade v tom asi nebude vela lasky. ja som narazala na to. ale ok, beriem, su aj baby, ktore to vedia sklbit, ja ale take nepoznam.

:-):-):-):-)

babika.z.cukru
To znie ako z nejakej knizky :-)))
Pravda pravda,prava laska je nadherna
Ale neviem co sa do toho miesas,ked chcu,nech to robia...
Ked niekto nieje spokojny so svojou zivotnou urovnou hlada prostriedky roznymi cestami...
Urcite lepsie nez kradnut....

prebabika z cukru

preco by nemohli poznat lasku? moja zlata,ty ani nevies kolko bab to robi aj z tvojho okolia..preco si myslis ze si nevedia uzivat krasy zivota?..molujem taketo odsudzovania!! ja som to robila,par krat...vsetko s kym chcem byt co sa bude robit..atd som si urcovala sama...ano som mlada a chcem peniaze a teraz ich aj mam...a nikto netusi co som robila..mam skveleho manzela,malinkeho synceka,krasny dom a skvelych ludi oklo seba...ta robota mi dala vela...som spoznala krajiny o ktorych som ani nesnivala...a teraz mam aj krasny zivot..neodsudzuj! a vsetci niesu uchylaci a pracuju tam normalne slusne baby...ziadne stetky! a ja si urcite uzivam krasny zivot aj teraz ale aj vtedy...a vobec to nelutujem

babika.z.cukru

niektorych ludi nikdy nepochopim.. ako to mozu tie zeny robit?? to im staci kreditka, ale ziadne city, ziadna laska?? take zeny su sebecke hlupane, ktore bazia po peniazoch, v nich vidia najvyssiu hodnotu zivota a pritom nevedia co su to skutocne hodnoty!! nezazivaju v sebe to najkrajsie co je - lasku, nevedia milovat, nevedia si uzivat to krasne co vznika, ked sa dvaja ludia lubia.. im stacia drahe handry, auta, byty.. peniaze nie su vsetko!!