má nekajá holka alebo žena skúsenosti s lux.spoloč.?

chlap

Bebulka, nemyslim si , ze su zrovna skarede, nemusia byt. Ja sa tu nesnazim nikoho rozhnevat, ale priniest trosku s chlapskeho sveta a zmyslania. Nemusi sa Vam to pacit :-)

chlap

Ano? Ja som nikde nespomenul stetka. A tak som to ani nemyslel. A ty si asi pekna a prirodzena ked si myslis, ze by si vybral zrovna taku, vsak ? ;-)

zitkka

To je aj o zivotnych zasadach a o vychove... Ja by som to nedokazala urobit za ziadne peniaze na svete.A uvedomte si ze chlapi ktori ponukaju peniaze za sex su prave taki, ktori si nevedia za normalnych okolnosti peknu a inteligentnu zenu najst, cize chrapuni smradlavi tchori, ulisaci vyzerajuci ako opice.... ble!

bebulka03

chlap,
s tych prispevkou co som citala tak mam pocit, ze tie, ktore by nikdy nespali s muzom za peniaze su zrejme skarede....

kukuruku

chlap, a na to si ako dosiel, ze baba musi vyzerat ako stetka aby jej niekto ponukol prachy? myslim ze 300.000 eur by nikto neponukol nejakej od cesty. skor by zvolil zdravu a prirodzenu :DDD

chlap

Gratulujem k otvorenemu nazoru ku kt. sa priklanam aj ja, ale na druhej strane ja by som sa zo skaredou zenou nedokazal vyspat ani za vsetko na svete :-( bohuzial.

bebulka03

som zena ktora nikdy nerobila sex za peniaze ale priznam sa ze keby mi niekto ponukol taku peknu sumicku, tak by som to neodmietla. a tie zeny co tvrdia ze nikdy tak klamu sami seba.

jaja

LASKU SI ZA SEX NEKUPIS :D:D:D A NA OSTATNE KASLEM :D NACO MI AUTA VILU :D NATO SI ZAROBIM JA SAMA :D CO SOM JA :D ZENY NEMOZU ZARABAT JAK CHLAPI ? :D no ta to :D