Tehotna?

neva

Lucia, skôr ako sa vyberieš ku gynekologovi sprav si tehotenský test. Najlepšie ak si ho zajtra kúpiš v lekárni a urobíš v sobotu z ranného moču. Ak bude pozitívny - jedná sa o tehotnosť, porozmýšlaj čo ďalej, hlavne sa porozprávaj s chlapcom a tiež s maminou. (nezabije ťa ver mi!!!) Ak bude negatívny - nie si tehotná, tak tiež bude treba vyhladať gynekologa, nech Ti pichne vyvolávaciu injekciu.

severanka

Lucka - nič v zlom, ale kde si mala rozumček, keď si mala sex? bol ten sex nechránený?
A myslíš, že potrat je najlepšie riešenie? Len tak zabiť svojho potom z toho dôvodu, že si bola nezodpovedná?
Ak máš 16, nepotrebuješ síce súhlas rodiča, ale v 16tich som zažívala iné zážitky ako potrat... nemyslím si, že v zážitkovej výbave 16ročnej baby by mal dominovať umelý potrat... nie je to sranda... si neuveriteľne mladučká, takže bacha na to...

anikak

lucia66, akože nehnevaj sa, ale rozmýšlať si mala predtým, ale myslím že nebudeš tehotná, aj keby si bola to by si si snád nedala vziať lutovala by si to celý život zabiť niečo tak krásne, ale to moja pochopiš ked dostaneš dospelácky rozum, tak veľa stastia