Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

londa=henna??

Lucinka33

Mimi, zatial co som citala, tak na Lush su vacsinou pozitivne ohlasy: dlouhevlasy.cz Ale je pravda, ze to s tou pripravou musi byt narocnejsie.

Mimi323

sweete lolita a tebe tá z DM lepšie sadla ako lush?
Sesterka si chce kúpiť lush, doteraz mala tú z DM a nechcem jej zle poradiť.

sweet_lolitta

newedela, ale radsej to uz nekupim.... farba mi nesedela, ani vona, ani info o nej.... a zle sa vymyvala a priprava bola tiez tazsia, lebo je v tuhom stave. Ale to ze mne nesadla, neznamena, ze je zla.

tyrusqa

sweet_lolitta:a ty si vedela ze vraj ta henna lush je nebezpecna?? nemas ziadne zdravotne problemy? no dufam,ze to je ok,dufam,ze ti to nic zle nesposobi.aj ja by som si ju rada kupila.

sweet_lolitta

teraz som si to tam prezrela a naozaj su tam prirodne veci, no pred casom som sa o tom docitala, ze nie je. Asi to bolo myslene na ostatne veci z Lushu, lebo tie cisto prirodne urcite nie su.

Lucinka33

Sweet_lolitta preco nie je cisto prirodna ta z Lushu? Podla zlozenia, co maju na stranke, su tam same prirodne veci. Nie je to cista henna, ale zvysok su len bylinky a podobne.

tyrusqa

aha,takze nevies ako chytaju tie hnede od lushu?hadam od hnedej,ciernej nebudem oranzova :) nezniesla by som to,ani odlesk,mne to potom robi taky divny odtien kozi,taky zlty,akoby som mala nieco s pecenou,to sa hodi len bledym typom taka rysava.a ktora je prirodna potom?

sweet_lolitta

Ja som si davala tu caca rouge. No stale mi to chytalo rovnako, nech som tam pridala cokolvek, ale prvykrat som bola oranzova ako pastelka :D Potom som tam davala vino, papriku cervenu, caje atd atd a trochu sa to len stmavilo, no stale take iste. No a regeneracia, neviem posudit, lebo som okrem nej mala len z DM a tu si uz nepamatam, viem len ze to bolo v pohode. No ja uz si tu z lushu nekupim, lebo nie je cisto prirodna.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

londa=henna?? - Fórum - ZDRAVIE.sk