co povazujete za podvadzanie???

kvakinko

To nevadi, ale skusat treba... Zeny vzdy hladaju automaticky chybu v niekom inom a to je asi ich hlavny problem.

kvakinko

Muzi casto zacnu podvadzat zeny preto, ze ich stale podozrievaju z nevery a stale im to davaju najavo. Muzi su z takychto zien znechuteni a znudeni, tak si hladaju nejaku zaujimavejsiu a vhodnejsiu partnerku.

dajana

Podvadzanie? Kazdy ma inak stanovenu hranicu moralky,podvazdania. My s partnerom to mame nastastie rovnako- podvadzanie zacina s myslienkami na niekoho ineho,pisanim si s nejakou zenou alebo muzom cez internet, to je jedno o com, stretavanie sa s kamaratkami a kamartmi,ktori po nas niekedy sli a teraz su este nezadani...a ovela viac. sme spolu uz 8 rokov a funguje nam to. sme spolu kazdy den a doplname sa...nemame dovod podvadzat.

lock

rad by som sa zucastnil tejto debaty ako zastupca zvierat :-)...su aj chlapi, ktorí si zeny vedia vazit a od toha sa odvija aj komunikacia medzi nimi...a nie kazdy chlap citi potrebu prezentovat sa hlupymi poznamkami so sexualnym podtonom...a k teme...niekto by za podvadzanie mohol povazovat aj to keby si sa pozrela na ineho muza...no ale ak si vyberies takehoto priatela a vies, ze mu to vadi, tak tym, ze si sa aj napriektomu pre neho rozhodla, si sa zaroven zaviazala, ze sa na ineho muza nepozries...komplikovanejsie som to uz napisat asi nemohol :-)...no nic idem spat radsej

leila

myslim, ze po 4,5roku by sa uz prejavil, ak by ziarlivy bol,...ale oni to maju v rodine, nikto u nich neni ziarlivy....niekedy mi to aj vadilo,ale uz som si zvykla....

pesimistic?

aj ja som si o mojom myslela ze neziarli vobec.. az ked sa zacal prejavovat ako chorobny ziarlivec, potom mi došlo :D ale, mozno len nevedel, co chce

leila

ved prave, ze ja som ziarliva troschu a niektore veci by mi vadili, keby robil, ale jemu nevadi, ked niekoho chytim alebo tak.... ani mi na to nic nepovie...on neziarli vobec.... a v tom je rozdiel u nas....