modriny

hiss

suhlasim s RNG. zilky praskaju v dosledku nedostatku rutinu, Ccka atd v tele... a mozu z toho vzniknut az krcove zily bohuzial :(

janka24

ja som tiež mala modriny -raz na strednej v zime..bolo to pre chudokrvnost s nedostatku železa. Možno ti chybaju nejake vitaminy.

fadsa

zdravim aj mne sa vytvorili modriny bez priciny jedna velka na lytku a dalsia na boku, bola som u lekarky vzala mi krv, vysledky boli dobre, tak nevie pricinu vraj mi \"len\" praskla cieva, dala mi ascorutin, magne b6 a ešte nejake homeopatika

RNG

vy tie mal;e modrinky beriete len ako kozmeticku vadu, v skutocnosti to je ale vazny problem, lebo sa jedna o krehke cievy a ked sa taka prethne na srdci alebo v mozgu, jedna sa o porazky ci infarkt, a to sa casto konci smrtou, nielen malou modrinkou.
Takze cistite si cievy,
pouzivajte vitaminy C a E a
ine antioxidanty(
surove zeleniny, dokonca aj varene maju trochu),
tiez bioflavonidy(to su vlastne tiez antioxidanty) ako rutin, hesperidin, citrusove bioflavonidy...

RNG

Nuz neviem, kto ma na tejto teme vobec berie vazne.
Ale mozem vas uistit, ze ten vitamin C a rozne antioxidanty a flavonoidy pomohli mojej zene,ktora mala tiez plno modrin pre nic za nic a uz nema.

RNG

hej pozeral som na moj prispevok z
11/06/2007, a je tam preklep na vitamin C, ma to byt ...az 10 gramov...
Nie mg. A za ten cas si to nikto ani nevsimol!!

lucyma

zdravim vsetky zeny,ktore maju takyto problem....velmi rada by som bola jedna z tych,ktora poradi,ale bohuzial ja mam taky isty problem...modriny...hrozne modriny,ktore sa tvoria z nicoho nic...som vysoka stihla blondinka,mnohi ze preco nerobim modelku...nechcem... ja chcem mat len kraaasne zdrave nozky,ze si bez starosti obleciem v lete sortky...budem veeeelmi vdacna za kazdu uzitocnu radu...lebo ma to veeelmi traapi...dakujem krasne za vsetky rady...srdecne...Lucia

veronika

ahojte! Niekedy na koncom juna ma riadne kopli pri futbale do holennej kosti,spravila sa mi modrina riadne velka ale nebolo ju zas tak vidno tak som to nechala tak aj napriek tomu ze pri dotyku ma to bolelo, myslela som ze mi to prejde ale doteraz mi to nepreslo a zacinam sa fakt bat ci sa jej uz vobec dakedy zbavim kedze som s tym doteraz nic nerobila. Nevedeli by ste mi poradit? Prosiiiiim :(