Mohla otehotniet??

Príspevok v téme: Mohla otehotniet??
exi

Caute prosim vas ja by som sa chcel spytat a ukludnit seba aj frajerku ze situacia bola takato:cajka mi spravila oral ja som sa jej.... do ust potom mi ho robila dalej a po takych 5-10min sme zacali sulozit ale len na taku minutku kym som si nenatiahol ochranu je mozne ze otehotnela???lebo je jej uz 3 dni zle,ale nedalo mi to tak som jej kuúpil tehotensky test a ukazal negativ tak som si povedal ze je vsetko ok ale potom zacala moja cajka googlovat a zase som si strasne neisty keby ste vedeli niekto pomoct na moju otazku bol by som velmi vdacny Dakujem!!!

jaaaaj

exi.. vidis keby si nesulozil s nou tu minutu ale hned si navliekol ochranu nemusis tu pisat na fore... pozri nase slova ti aj tak nepomozu... a test si urobila podla mna moc skoro... mala by este cakat nejaky cas a urobit si este jeden.. tak drzim palce ze to dobre dobre =) aj ked myslim ze pravdepodobnost otehotnenia je dost malinkaaa...

weru32hi

tehotna neni a tehotensky test sa nerobi par dni po styku chlapec drahy ale az ked vynecha menstruacia !..a kedze si sa do nej nespravil tehotna by byt nemala deti sa nedaju spravit kazdy den ..hovoria ti nieco plodne a neplodne dni ?..a este jedna vec aj keby tehotna bola asi len taszko by jej bolo zle par dni po styku ..to byvsa az ovela ovela neskor

leerka

ja myslim, ze tehotna by byt mohla, ak ti tam este nieco ostalo, ked ste to tu minutku robili bez kondomu...ale je to ala pravdepodobnost.....a test sa robi trosku neskor, myslim, ze po troch dnoch jej neukaze ten spravny vysledok