Diaľlka!

Príspevok v téme: Diaľlka!
Maria22

Ahojte,možno to už bude otrepaná téma,ale ozaj som rada,že tu niečo takéto existuje,kde si môžeme navzájom poradiť.Mám vzťah na diaľku, sme od seba 300km,sme v začiatkoch a rozhodli sme sa,že to spolu skúsime. Má niekto takýto vzťah.Ja by som strašne chcela,aby nám to vyšlo.Ďakujem Vám všetkým:-)pekný deň

evicka 85

ahoj,ja mam vztah na dialku tiez,od aprila priatel robi v zahranici,lieta domov tak raz za 3,4 tyzdne...ako to opisat..je to velmi,velmi tazke...uz milion krat som premyslala ci to skoncit...no len pri pomysleni nato,ze ho nemam vobec, mi bolo velmi zle..viem ze takto budeme este asi tak 2 roky,peniazky potrebuje,to je jasne a potom by sme sa zobrali...co vsak je dolezite,je 100% dovera a hlavne obaja musite velmi chciet..je to niekedy nad ludske sily prezit tie smutne vecery bez neho,ale ide to pomalicky..drzim palceky

fff

tiez mam nieco podobne cca 350-400km, sme spolu par dni za mesiac,najtazsie su tie dni ked sme neni spolu :( ale jedno je ine od vas ostatnych ,ze my to mame ako volny vztah,milenecky, aj ked je pravda ,ze sa strasne milujeme...o to viac nam je niekedy smutno ,ze nemozeme byt castejsie spolu :( Kazdopadne to ide...a v dnesnej dobe to uz neni az tak nezvycajne...

Aria

Ahoj, ja mam takyto vztah uz vyse roka. Je medzi nami vyse 400 km. Je to tazke, ale nastastie sa vidame kazdy vikend. Ide to do peniazkov, ale nevydrzime bez seba. Aj ked teraz nas cakaju 2 tyzdne, ktore si neviem ani predstavit... Takze ak potrebujes s niecim poradit kludne sa pytaj :o)

slusny_muz

Ked to chcete obaja, tak to vide, ale musite to velmi chciect. A zas nemoze to trvat dlho. Lebo ked s niekym niesi, neprezivate spolu problemy, radosti, to sa neda zas moc dlho vydrzat. Ale drzim palce.