je spolahlivý? prosíim

Príspevok v téme: je spolahlivý? prosíim
nikusik19

cawko, chcela by som sa spýtat, ci má niekto skúsenost s tehotenským testom znacky PEPINO....bo si ho idem spravit a chcem vediet ci je spolahlivý..bo bábo chcem...tak nechcem sa sklamat...ked mi neukáze pravdu...tak ak máte niekto skúúsenost dajte mi vedieet..prosíííííím..dakujeeeeeem :-)

severanka

ahojki: sama si si na tú otázku odpovedala prvou časťou otázky... test sa nemá odčítavať po piatich minútach...čiže, bol negatívny

ahojki

ahojte, na teho testoch sa pise, ze test sa nema brat do uvahy, ak sa vysledok ukaze po 5tich minutach. mne sa ukazal ako neg. ale po par hodinach som tam mala slabulinku i druhu ciarku. stalo sa vam niekomu, ze to bol predsa pozitivny test v takomto pripade?

nikusik19

asasfa....hej, som si toho vedomá, ze ked si ho budem robit a napriek tomu mi ukáze negatívny, ze sa môze mílit..ale tak dúfam, ze mi ukáze pozitívny....to by sa uz nemal mýlit...no tak uvidím zajtra...jaj tesím sa..ale zároven mám aj strach..ale dakujeeem pekne.. :-)

asasfa

este ma napadlo .. tusim nurofen stopgrip moze sposobit, ze sa ukazu dve ciarky aj ked zena nie je tehotna .. mozno aj ine lieky

asasfa

je zrejme menej citlivy nez rapidclear ... treba na neho vyssiu hladinu hormonu hcg (ktora sa casom zvacsuje)... Co sa nanajvys moze stat je, ze bude falosne negativny .. teda ze ti ukaze ze nie si tehotna a mozno napriek tomu si ... skor ci neskor to vsak urcite zistis :) Takze pokial si ho nerobis napr. kvoli tomu ci mozes brat lieky, nemala by som obavy ... ak bude negativny, takmer uplne ista si budes az po tom, co pride menzes. Ak bude pozitivny, s najvacsou pravdepodobnostou si tehotna. Drzim teda palce, nech tam mas vytuzene dve ciarky. :)

erre

nemam s nim skusenost..ale ked vide pozitivny tak by pravda byt mala..podla mna je dobry rapipreg taka vanicka alebo aj rapiclear mna neskalaml ziaden test zatial ..kazdy hovoril pravdu vzdy =)