Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dioptricke kont.sosovky

Príspevok v téme: Dioptricke kont.sosovky
enalisa

ahojte,zacala som nosit namiesto okuliarov dioptricke kont.sosovky,dala mi moja ocna lekarka mesacne uz po dva razy a teraz mi povedala,ze tie mesacne nema,ze si musim zobrat polrocne,ale ja bohuzial momentalne nemozem dat naraz 60 eur za sosovky.
neviem mozem si kupit niekde inde tieto dioptricke sosovky,alebo mi ich musi vzdy dat ta moja ocna lekarka?dakujem

optička

ak maš krabičku od šošoviek od lekarky,objednaju ti ich v očnej optike-na tej krabičke maš svoje udaje: dioptrie,priemer a zakrivenie... možno ti v optike poradia aj iné značky a možno lacnejšie a možno kvalitnejšie

sarah

ak potrebujes sosovku len na jedno oko, tak ti tie dve sosovky vydrzia dva mesiace :-))) inak, toto co si dala link su farebne sosovky a tie su vzdy drahsie.
skoda, ze sa tu nemozu propagovat linky na komercne stranky, poradila by som ti sosovky s vybornymi vlastnostami, kde za taku istu cenu mas 6 ks, takze 3 pary, ak mas rovnaku dioptriu.

enalisa

sofia prosím ťa porad mi ktoré su dobré,potrebujem normálne bezfarebné na denné nosenie,pozerala som na tejto stránke
www.kontaktne-sosovky-lacno.sk
a napr.tieto čo som dala link rozumiem tomu dobre,že za tú cenu su vlastne šošovky na dva mesiace?ďakujem

dafne

myslím,že nemusí, ved ide len o to, aby si mala rovnakú značku...o nič iné...a to,kde si ich kúpiš na tom nezáleží....šošovky predávajú aj v lepších očných optikách....skús sa pozrieť...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dioptricke kont.sosovky - Fórum - ZDRAVIE.sk