Anal - tipy, triky

alzbee

kajka: no ale aj ked ma clovek spraveny klistir, tak stale je tam plno bakterii. a nejde len o infekciu posvy, ale vezmi si-preco umrel Fredy Mercury na AIDS? lebo bol gay a zrejme si uzival s kadekym bez gumy, nakazil sa HIV...a skoda takeho dobreho spevaka. Alebo aj krasokolculiar Ondrej Nepela-tiez bol gay a zomrel na AIDS. Pri nechranenom analnom styku je velke riziko nakazenia sa HIV...takze zato ten kondom:))
Tu je cosi o tom:
korzar.sme.sk

bibka2233

no s tym kondomom to skor kvoli tej lubrigacii..my sme isli s priatelom nejprv bez ale to sa nedalo a ked som mu dala kondom tak to islo uplne hladko :) jemu by absolutne nevadilo ze ide bez a nahodou by nieco :) je to len o tej lubrigacii a o tom ako sa partner citi na to ci ist s alebo bez :)

kajka.

to s tým kondómom: ale ak raz dá do riťky a potom nejde do druhej dierky, tak kondóm netreba. či áno? Lebo píšete, že len s kondómom. Ak tomu všmu nevadí, že sa trošku zašpiní, tak ho netreba. či áno?
a mne sa tiež nechce hocikedy na wc. aj ja chodím raz za dva dni. a okrem toho, veď pred sexom neviem, či bude aj anál. a my sa nemilujeme, len doma. takže niekedy nie je možnosť ísť na wc.
a stalo sa vám, že ste nešli na wc a nebo partner špinavý?

bibka2233

no jednoznacne si dat kondom a uvolnit sa ...je to super..ja som nepotrebovala ziadne lubrigacne gely ani nic take podobne staci kondom a ide to super :))

cicka88

este mi povedzte co mam spravit ked chcem anal..myslim s tou hygienou...ale vam sa to povie ze predtym ist na wc..ja nejdem na wc aj dva dni,,,a jak si mam pomoct??poradteeeee..lebo rada by som to skusila a aj priatel uz s tym zacal otravovat:D

alzbee

No ja osobne som sice anal este nemala (a ani by som sa tomu nebranila), ale urcite by som nesla bez kondomu, aj keby som klistir mala! ved tam je tolko bakterii a hnusi sa mi predstava, ze by sme sa potom mali s priatelom normalne milovat-ze by mi ho strcil do posvy, ked bol pred tym bez kondomu v mojom zadku...aj keby si ho umyl, tak by som sa bala, ze nejaku šarapatu dostanem.

AdamKrt

Tak par postrehov.

Treba mazat. Najlepsie nejaky lubrikant na baze vody /s glycerinom/. Pozor nie olejove, tie narusaju strukturu kondomov.

Vraj sa hodia na anal hrubsie kondomy /extra safe/. Mozno, by bol dobry aj extra lubrikovany.

Lubrikovat sa da aj slinami.

Anal ma vyhodu, napr. pri menstruacii. Alebo na rozdiel od vaginalneho neni moznost otehotniet :) Na niekoho to moze posobit vzrusujucejsie, pretoze analny otvor je uzsi a je tam vacsi stisk.