Skúsenosti s antikonc. Gestodette

ifča

ahojte, mam doma gestodette na 3 mesiace čo mi ostali už sa ich nechystám brať a je mi ich ľúto vyhodiť kedze som za ne dala vela penazi, su pouzitelne do 09/2011 ak by ich niekto z vas chcel za 20 eur tak sa ozvite na e-mail nejonka1@azet.sk alebo na 0907618047, dakujem

janek

Caute!!chcala by som sa este spytat,,dnes som dostala kramy a zacala som aj s prvotabletkou gestodette,,,chcem sa opytat,,,NEvadi ked som dostalo menzes o 3 a tabletku som uzila a zteraz???je to chyba??
A este t u dalsi zajtra mam brat vzdy o tom case ako tu prvu,,alebo si mozes este zajtra urcit cas vzdy o 17.00 a tak pokracovat!! poradte

odpovedam

da sa predpisat na 1 mesiac alebo aj na 3. Ak ti sadne, tak potom lekar vacsinou predpisuje na 3 mesiace, aby si za nim nemusela casto chodit. Ale co ja viem, tak v lekarni sa da vybrat vzdy aj po 1, nemusis hned vsetky 3 kupit.

janek

Caute!! CHCEM Sa VAS este opytat,,,ta HAk gestodette...da sa predpisat aj na mesiac ci na 2 mesiace,,alebo len na tie 3 mesiace???hmm,,
vdaka

odpovedam

janek, ale nenechaj sa vydesit. ja som bola v strese zo statnic, takze mozno aj preto mi bolo zle. A mala som aj silne kramy. Kazdopadne uvidis sama na sebe, ako ti to sadne :-)

Ak vsak spozorujes nejake vyrazne neziaduce ucinky, ozvi sa svojmu lekarovi. Vela problemov vymizne, ked si tvoje telo na antikoncepciu zvykne a potom bude v poho. Ja pravdepodobne prejdem na Yadine alebo Yasminelle, tak som tiez zvedava, ci mi sadnu alebo nie.

janek

Nie nie nie,,ja este neberiem,,,len sa chystam na dalsi tyzden,,tak preto sa tak aj informujem!!
VYsadila si,,koli tomu,ze ti bolo priserne zle,,uff,,vdaka