Rozdielna chuť do sexu u partnerov

Príspevok v téme: Rozdielna chuť do sexu u partnerov
djimi

Som skoro 7rokov s manželkou- 5r v manželstve.Mám problém s tým, že moja polovička má rozdielnu chuť a potrebu sa milovať. Mne to stačí tak každých 15 sek. :-))) , každý druhý deň je to OK--- ale manželke to stačí 2 krát- 3 krát je už veľa - do mesiaca !!!!! Som nešťasný a tým pádom sa cítim odmietnutý.Vyhovára sa na únavu- som jej začal pomáhať v domácnosti- varím,periem,upratujem,aby nebola po príchode z práce taká hotová.Hádame sa kvôli tomu veľa, čím daľej tým viac.Celú domácnosť ťahám ja.čo neurobím nieje. Stále je unavená.Už rozmýšlam aj nad rozvodom.Sexuálne sme na tom ok snažím sa jej vždy vyjsť v ústrety, tj najprv ona potom ja- orgazmy lietajú po miestnosti jedna radosť.Snažím sa.Čítal som niekde o sexuálnej apatencii.Riadna diagnoza. Poradte

funny26

pre lie83:

moj chlap tiez bral rozne drysty na podporu sexy ale poviem ti nic nepomahala,to bude skor psychicky problem,nieco v nom,co musi dostat von a uvolnit sa,,,,alebo ma nejake problemy nad ktorymi uvazuje casto a to je problem nedochuti sexu...mozno ten sexuolog alebo psycholog by nemusel byt zly napad,skuste vsetky varianty...tiez moze byt ze sa nudi pri sexu alebo to neni ono,alebo je lenivy iba...neviem tiez to mam a neviem na to prist,,,tak ak to vyriesis tak mi daj vediet prosim,,,dik cavelooo

funny26

pre lie83:

ahoj volam sa ferka a chcem ti povedat ze ja mam presne taky isty problem a moj ma tiez 26....az normalne identicny problem,nemame rovnakych chlapov?:-)))
neviem co ti poradit ja s nim nic tiez nemozem urobit,asi milenec to vyriesi a je to....nemozes mat vsetko,chlapi su.....
venuj sa sama sebe a kasli na neho,alebo si poriad milenca....ked najdes nieco co zaberie tak mi daj vediet papa ferka

odstrčena...

ahoj ja som žena a mam ten isty problem.len s rozdielom že som vidata rok aj pol.mojmu mužovi to stači raz za 3 tyždne aj to 10min a až ked mu to navrhnem ja.aj ja sa snažim zo všetkych sil a priznam sa moje myšlienky smerovali aj na rozvod.už nevladzem sa chlapovi doprosovat a orgazmus som nezažila ani nepamatam...

normalna

aj masturbujem od kedy si pamatam, od skolky aj skor, podla mna je to normalne, take male dieta pritom nemysli na sex, len jej to proste robi dobre, je som to robila cez pancuchy alebo som suchala o paplon :))

fedo

ja 30,manzelka25 nema problem dosiahnut orgazmus no akonahle ho dosiahne je konec,ziadne druhe kolo ci sex najblisie 2ci3dni a ak by som nedobiedzal tak by jej to hadam stacilo aj raz za tyzden.Ja to chcem stale a pestro.Preberali sme to spolu mnoho krat,skratka nepotrebuje to tak casto hoci ak sex mame je krasny a ho urcite nepredstiera.Stale je unavena a pritom nema byt s coho v zivote este nepracovala,sme zabespeceny myslim dost dobre.
Este jeden problem nasa dcera od 3rokov masturbuje jednoduchu sucha si ju cez pizamo,nespocetne vela krat sme ju prichytili aj pocas dna sa niekam zasije a sucha si cela je spotena a pipina cervena aku ju to mame odnaucit???Dohovarali sme jej v dobrom aj v zlom aj tresty uz boli a stale s tym neprestala skvor naopak a to uz bude mat 6.

sedláčka

no panko, po precitani tvojich riadkov si zacinam uvedomovat ze na tom asi nieco bude, nieje to take hrozne stym mojim hrošíkom :)) on chce skor rano a ja skor vecer. ale mohol by aj viac dobiedzat nez len so psim pohladom ma hypnotizovat. to ja ho otravujem tak ze som az nasilna :DDD mal by tresknut po stole a zakricat: ZENA! CHCEM SEX!!!

lie83

djimi- pardon, ze riesim v tvojom fore aj moje problemy ale som na tom podobne. My sme sa s priatelom vcera o roznych veciach aj tomto rozpravali dost dlho,nevie mi to vysvetlit, vravim mu ze by mal ist k psychologovi, aj kvoli inym veciam, suhlasi, len sa tam nevie dokopat, pripustil aj alternativu, ze by si mal zadovazit nejake produkty na podporu chuti do sexu, s cim tiez suhlasim, aj ked si myslim, ze keby sa snazil v zmysle, ze si pozrie nejaku erotiku, zenske nahe tela, tak by ho to nabudilo...nepomohlo by to aj tvojej polovicke? Ako klobuk dole s tym, ze si ju odbremenil od domacich prac (to fakt minimum chlapov) a ze sa to snazis riesit...a ak je naozaj to ze je strasne unavena stale, doporucila by som vysetrenie komplexne u doktora, moze mat nejaky zdravotny problem, alebo pohyb...u mna zarucene zafungoval a to ja som bola total lenivec na sport, a bola som stale unavena po praci.

lie83

M26- to co pises je blbost a zabezpecenost u starsieho chlapa? ten moj byval u mamy s tym ze nemal byt, prachy, tam neslo o to, kazdy hlada nieco ine, ja som skratka na starsich z istych dovod, nebudem rozoberat, nikdy som sa na to nepozerala cez zabezpecenie a financnu istotu, pretoze som taka aka som.
Suhlasim s Kukuruku, o tom to nie je, skratka su chlapy a zeny, ktore to velmi nepotrebuju a jednoducho aj ked sa postavia na hlavu,nezmenia to. Takze nekecaj rady typu, ze si zato mozeme sami v zmysle ze mame starych chlapov. Poznam X-chlapov ktori maju 40r a su sexualne aktivnejsi ako ktorykolvek 20tnik

panko

kuku a spol.
mozno keby si sa viac snazila, by to slo lepsie , nie? :-D
moja chce sex, vecer, ja rano, ked sme sami tak sa radsej hra z vlasmi a ked je vecer tak sa ide roztrhat od snahy... ale to ja uz pomali pocitam baranceky ;-) takze viac sa ludia zamyslite, co vy robite zle a mozno pochopite preco to chlap chce raz za cas!! pp