Rozdielna chuť do sexu u partnerov

Príspevok v téme: Rozdielna chuť do sexu u partnerov
djimi

Som skoro 7rokov s manželkou- 5r v manželstve.Mám problém s tým, že moja polovička má rozdielnu chuť a potrebu sa milovať. Mne to stačí tak každých 15 sek. :-))) , každý druhý deň je to OK--- ale manželke to stačí 2 krát- 3 krát je už veľa - do mesiaca !!!!! Som nešťasný a tým pádom sa cítim odmietnutý.Vyhovára sa na únavu- som jej začal pomáhať v domácnosti- varím,periem,upratujem,aby nebola po príchode z práce taká hotová.Hádame sa kvôli tomu veľa, čím daľej tým viac.Celú domácnosť ťahám ja.čo neurobím nieje. Stále je unavená.Už rozmýšlam aj nad rozvodom.Sexuálne sme na tom ok snažím sa jej vždy vyjsť v ústrety, tj najprv ona potom ja- orgazmy lietajú po miestnosti jedna radosť.Snažím sa.Čítal som niekde o sexuálnej apatencii.Riadna diagnoza. Poradte

Michala11111

túto tému som si veľmi rada prečítala, lebo aj ja mám ten problém teda opačný priatel by najradšej každý den a mne stačí každý druhý a tiež sa so mnou zvykne za to hádať. Napríklad mám pred menštruáciou a vtedy nemám chuť na sex aj 4 dni čo si už začne namýšlať či niekoho nemám či si to nerobím sama a mna to hrozne trápi lebo to vôbec nie je pravda len nemám chuť. A sú dni ked mám napríklad plodné dni že sa milujeme každý den. Tak jasné v prvom rade sa porozprávajte nech ti úplne úprimne povie či je naozaj unavená alebo je v tom niečo iné. A koľko trvá takýto stav, že sa milujete 2x do mesiaca. Ale skús aj ju pochopiť možno ťa veľmi ľúbi a hrozne sa preto trápi že ti nestačí v sexe a ked sa s nou ešte hádaš určite jej to nerobí dobre.

niekto

djimi tiez si myslim ze by mohla byt chora ze je stale taka unavena
ak to nieje tym tak jej asi nieco vadi len ti nechce povedat co porozpravaj sa snou a netlac nanu

djimi

Sem tam použijem tvrdšie slová , ked už neviem čo a ako ... veľa krát sa hádame,vyhadzujeme si na oči aj veci dávno zabudnuté , už neviem čo mám robiť-
hovorí mi že by xcela aby som bol ako predtým,pozornejší , milší ale dá sa to? Ked neustále musím doslova žobrať o sex.Pritom zaujímam sa oňu! Samozrejme že mám teraz ostrejšie lakte aby som dostal čo xcem. 2x do mesiaca je na mňa malo ... Niekde som čital anketu kolko krát maju niektoré vekové kategorie sex do roka.Nepamätám presne ale asi takto:
18-25r ---- cca 130x
25-31r ---- cca 117x
32-40r ---- cca 80x
41-50r ---- cca 60x
51-60r ---- cca 30x
Bol som taky chudák , že som si to písal: bol som v kategorii 41-50r !!!!
A to ani 30r nemám ... presne 68x za rok 2008 ....

majusik

ahoj! no mozno je chora. nemam na mysli ziaden psychicky problem, ani ziaden problem, ktory by sa mal riesit u sexuologa. mozno je naozaj chora a ani o tom nevie. veda chorob sposobuje unavu a poviem ti teda otvorene, ze ked som aj ja unavena na sex by ma nikto nepresvedcil ani moj priatel, ktoreho velmi lubim a zalezi mi na tom, aby sa citil stastny po vsetkych strankach. je fakt super a obdivuhodne, ze si jej zacal takto pomahat, mas moj obdiv, podla mna by vela chlapov zrovna takyto postoj nezaujalo! no ale podla mna by si to nemal brat tak, ze ta nechce.. proste podla mna nie je problem v tebe, ale v niecom inom.. mozno tym, ze je naozaj chora.. ale to je len moj nazor.

niekto

berie hormonalnu antikoncepciu ?
skus sa snou rozpravat vacsina vstahou konci na nedostatku komunikacii
vklude sa snou porozpravaj co jej chyba vadi ...
mozno je naozaj len stale unavena skus zistit preco

Smajlikova91

hm,tak teba by tvojej manželke mohla hociaká závidieť..máloktorý muž pomáha svojej žene keď sa sťažuje že nemá chuť na sex kvôli únave,klobúk dole..ale to,že sa tým nič nezmenilo,je horšie..a ked hovoríš,že sa kvôli tomu hádate..skúste sa o tom raz normálne porozprávať a nájsť objektívne príčiny manželkinho nezáujmu...alebo navštívte sexuológa... možno má nejaký psychický problém... :)