čo je podľa vás krása? :)

Príspevok v téme: čo je podľa vás krása? :)
Smajlikova91

otázka napodhľad jednoduchá,ale je to naozaj tak? :D už som unavená z tých článkov o tom,že žena je krásna len ak má dokonalú postavu,súmernú tvár a neviem čo ešte,...vnímate to naozaj všetci takto?..alebo je pre vás krása ako súhrnný pojem niečo viac.. :) lebo ak by to tak bolo,a ešte že aj chlapi chcú len krásne ženy,tak potom kde by boli tie,ktoré sú podľa cm meradiel len priemerné?..diky za každý názor :D

suzen_

ja osobne nenavidim zeny co nevedia co je sampon, dezodorant, ziletka, hreben, zubna pasta, a vela dalsich zakladnych veci...

suzen_

mne osobne take tie ,,dokonale,, baby nepacia..pre mna je krasna zena aj 120 kg ked sa vie pekne upravit, usmiat, je prijemna..netrapia sa kazdym dekom navyse...

ale bohuzial dnesne baby sa chcu viac a viac podobat na ti e casopisove vyretusovane, zostihlene a fotoshopom upravene dievcata..nevedia kedy maju dost...cely zivot sa trapia co zjest a ked to prezenu aa ideme s vyvracat...a zivot im len tak uteka

jaja

Podla mna krasny je ten co vie na prvy pohlad zaujat niecim...naprikad niekto ma krasne vlasy niekto nadherne oci...proste pre kazdeho cloveka je krasny niekto iny a kazdy vnima vsetko inac...a ide aj oto co z cloveka vyzaruje

anjelik9

ja zbožňujem ľudí ktorí ma zaujmú tým akí sú: to ako rozprávajú, ako sa chovajú...jednoducho zaujmú sami sebou =)

Smajlikova91

fidorenka,áno,v niečom máš pravdu :D ale ide o to,že nemôžeš krásu uzavrieť no nejakých čísel,respektíve pomerov... a keď už tak.. :D páči sa ti viac vonkajšia krása :D čiže ty radšej budeš s niekým,kto je pekný a blbý ako s priemerným a inteligentným? :D gratulujem.. a áno,trh si žiada pekných ľudí..ale to je široký pojem :D

fidorenka

kazdy len krici do sveta, aka je dolezita vnutorna krasa a pritom sa niekedy riadi niecim inym.. ano je aj to dolezite, ale bohuzial v dnesnom svete, takom, akym je bohuzial, ta vnutorna krasa nestaci! mne osobne sa viac paci vonkajsia krasa, pretoze to je to prve, co si vsimnes na cloveku. vnutornu najdes az po case. ci ma kazdy tu vnutornu "vyrytu" niekde na tvari, prsiach, nohach??
je smutne, ze media takto "riadia" a ovplyvnuju zivot mladych ludi, ale je to tak a nezmenime to.

urcite vam nemusim vysvetlovat, ze ako pekna osoba (vonkajsia krasa) budete mat vo svojom zivote ovela viac stastia a uspechov, ako "len" s tou vnutornou a na vonok budete menej ocarujuca.

bohuzial, dnesny trh pyta len pekne osoby.

fidorenka

kazdy len krici do sveta, aka je dolezita vnutorna krasa a pritom sa niekedy riadi niecim inym.. ano je aj to dolezite, ale bohuzial v dnesnom svete, takom, akym je bohuzial, ta vnutorna krasa nestaci! mne osobne sa viac paci vonkajsia krasa, pretoze to je to prve, co si vsimnes na cloveku. vnutornu najdes az po case. ci ma kazdy tu vnutornu "vyrytu" niekde na tvari, prsiach, nohach??
je smutne, ze media takto "riadia" a ovplyvnuju zivot mladych ludi, ale je to tak a nezmenime to.

urcite vam nemusim vysvetlovat, ze ako pekna osoba (vonkajsia krasa) budete mat vo svojom zivote ovela viac stastia a uspechov, ako "len" s tou vnutornou a na vonok budete menej ocarujuca.

bohuzial, dnesny trh pyta len pekne osoby.

fidorenka

kazdy len krici do sveta, aka je dolezita vnutorna krasa a pritom sa niekedy riadi niecim inym.. ano je aj to dolezite, ale bohuzial v dnesnom svete, takom, akym je bohuzial, ta vnutorna krasa nestaci! mne osobne sa viac paci vonkajsia krasa, pretoze to je to prve, co si vsimnes na cloveku. vnutornu najdes az po case. ci ma kazdy tu vnutornu "vyrytu" niekde na tvari, prsiach, nohach??
je smutne, ze media takto "riadia" a ovplyvnuju zivot mladych ludi, ale je to tak a nezmenime to.

urcite vam nemusim vysvetlovat, ze ako pekna osoba (vonkajsia krasa) budete mat vo svojom zivote ovela viac stastia a uspechov, ako "len" s tou vnutornou a na vonok budete menej ocarujuca.

bohuzial, dnesny trh pyta len pekne osoby.

jajka001_

mna to tiez zaraza, som myslela ze si jedna z nich:)su ochotne si aj zlcnik nechat vyrezat, smutne...a desive, je to ako epidemia