baby- aký chlap sa vám páči, po akom túzite?

milovna

mne sa vzdy pacili tmavy muzi.nieco ako taliani ci spanieli.su strasne sexi.takze,hnede ocka,pekne zubky,cierne kratke upravene vlasy,oholeny,VONAVY!pekne obleceny a mal dobry penis hahahaha ;-D a ho oholeny,alebo zostrihane chlpy,a aby mal na hrudi malo chlpov,nemam rada moc chlbate hrude,ale samozrejme daktory za to nemozu.ale to hovorim len po tej fyzickej stranke o psychyckej sa samozrejme nemusim ani vyjadrovat :-)samozrejme nevyberam si muzov podla mojich predstav myslim o vzhlade,pisem len moj typ muzov co sa mi paci :-)

M74

Ja chodím vždy trochu zarastený, do hladka som oholený raz za 10rokov. Ale zase mám tie vejáriky okolo očí :-)

smajliQa

mala som tri take vazne vztahy.
moj prvy bol blondak a mal vlasy do copu :D taky futbalista... fuj :D

druhy ma na jeza nagelovane,,, cierne,

a tento treti je holohlavy :D

nemam ziadnu predstavu o tom, aky by mal chlap byt. mne sa paci, ked nie je velmi chudy, ani ked je nabuchany, to ma tiez odradza. vidim len horu svalov a v halve piliny :))

davam prednost chlapom s dobrym vkusom, a skvelym parfemom, vyzor inteligenta,(samozrejme nie okuliare a svetrik z 19 storocia) povaha blazna, ..musi byt gentleman :))

nathália08

čistý,
upravený,
oholený,
voňavý,
vlasy na krátko,-nie aby vyzeral ako žena
žiadny percing,
žiadne tetovanie

User_37597

urcite ako mensia som mala ten svoj "ideal" ale zistila som asi tak pred 5 rokmi ze to je zbytocne.na co mat ideal ked to co si "zasluzim" to ku mne pride skor ci neskor.
teraz mam partnera.je iny,odlisny ako druhy,nepodoba sa nikomu kto ide po ulici,je to proste original svojho "druhu".je dost bledy a teda pri mne kontrastuje ale vobec mi to nevadi lebo tym sa lisi.ma dobru postavu,je inteligentny ma uzasny zmysel pre humor a je odlisny hlavne obliekanim.mam rada jeho styl.urcite ma chyby ale snazim sa ich vela krat menit na pozitiva ;) ja som spokojna ze mam odlisneho chlapa.
takze ak by sa nahodov nieco malo stat a ja by som mala stretnut ineho podmienkou by bola podstata jeho originality a humor.

zajo_smejo

Možno to znie divne , ale ja od istého času nemám výzorový deál. Jediným merítkom je jeho kompatibilita so mnou a akceptácia mňa samej presne takej aká som. A potom môže byť aj malý-veľký, blonďák - čierny, modrooký - s okuliarmi, chudý či s bruškom ... hlavne že bude môj :)))

Ewka12

ja neznasam muzov typu-svalnaty trup,ruky prsia a kocky na bruchu a nohy ako sparatka.teraz je taky kazdy druhy,hlavne ti mladsi okolo 18rocny.beru steroidy,cvicia jak zmyslov zbaveny,vyhadzane plecia a chrbat,je nafuknuty jak balon a krk nikde.da si obtiahnute tricko jak macher,aby bolo vidiet tie svaly a tetovanie,ako to mozu rodicia dovolit ked je ich decko este vo vyvoji aby si pichal tie sracky?vysvetli mi toto niekto?ja mam rada prirodzenych muzov,co dobre vyzeraju,staraju sa o seba,su cisto obleceny a nesmrdia potom a cigaretami,ma prirodzene svaly,ziadne tehly,moj chlap hra futbal,ma svaly take prirodzene z pohybu,ma svetlo hnede vlasy a zelene oci,a najlepsi zadok a nohy na svete.za nikoho by som ho nevymenila.pritom moj typ bol vzdy snedy chlap z dlhymi vlasmi,ale to je len sen,v skutocnosti som si nasla pravy opak,chcem len toho mojho a neskutocne ma pritahuje,za 3 tyzdne sa ideme brat