baby- aký chlap sa vám páči, po akom túzite?

Excita

Ja mam kriterie nasledovne: chlap, ktory ma zaujme, musi mat sebavedomu chodzu, resp. postoj, musi posobit trosku dominantne, aby sa mi pacil :-)
Vzdy sa mi pacili len tmavovlasi(alebo holohlavi), s vyraznejsim obocim.
Moj partner konkretne sa aj krasne stara o briadku napriklad, paci sa mi ten zostrih :-)
Nemusi byt svalnaty, ale vyslovene tintitka mi velmi prekazaju a neviem si predstavit byt s velmi stihlym muzom, nepritahuje ma to.

blondula

tak ja mam konecne chlapa aky sa mi vzdy pacil !! vysoky,stihly,pekne telicko,ale ziadny svalovec (to mne sa nikdy nepacilo) a ma tmave vlasy dlhe po plecia co mu velmi sveci !!! to kvoli mne si nechal podrast :P a krasne hnede oci :P ... hm...dufam,ze mi v Spanielsku nebali baby :-((( ..... :D

danielaaa

Ja nemam vyhradeny nejaky ten typ ale: pacia sa mi vysoki, hnedovlasi,hnedooki chlapi :D svalnaty byt nemusi, ale mal by byt pruzny a pevny, ked ma mensie brusko az tak mi to nevadi, ani chlpata hrud mi nevadi, vadia mi priis metrosexualne typy, prilis svalnate take ze ked mu pozries na zadok koncis od pichancov /a nie od komara :) musi mat pekne zuby a ciste nechty, milujem ked ma pekne paze a ruky na to som zatazena :D vadia mi dlhe vlasy a najviac milujem, ked ma muz okolo oci jemne vejariky z toho doslova salieeem :DD A vsetci moji chlapi mali nieco z toho, kazdy mal len vejariky :)
A spravidloa ma pritahuje taky, ktoreho nemozem mat, hlavne z moralneho presvedcenia :DD

Tak predpokladam ze tuto temu sleduju aj muzi, tak exituje presne taky co by splnal moje kriteria???? :D

Fidelity

bývalý mal okolo 100 kíl (sadielka) na začiatku, dákych 85(zblbol do cvičenia a šalátov) na konci (nášho vzťahu, nie jeho konci :D).. 185 cm cca.. hnedé vlasy, hnedé oči..
terajší je nižší, tenší, vlasy má hnedé a oči zelenohnedé.. tak asi tie vlasy mi zostali, na blonďákov som letela v puberte.. modré oči tiež nemusím.. a také tie echt hnedé už tiež nie :)
sama som už dávnejšie spozorovala, že nemám nejaký vyhranený typ muža.. skôr ide o detailíky ako pekné ruky, oči, ušká, nos.. a mám rada keď je človek niečím zvláštny, keď má niečo, čo nemá každý druhý..
a hlavne žiadny playboy, ktorého by mi chcela každá odlákať :D to mi netreba :)

Scotch

no ja som si nikdy nemyslela, ze moj chlap bude vyzerat, tak ako vyzera..vzdy sa mi pacili tmavovlasi, s tmavym strniskom. teraz mam takeho, ze spinavy blond, hnede oci, vysoky, vysportovany. Nabuchani, nafuknuti svalnaci (hlavohrude) - to ma az odpudzuju taki chlapi.. no a paci sa mi, ked je krasne do hneda opaleny, co teraz v lete je :)

[zruseny1]

to je jedno, musí sa ale dobre obliekať a nesmie nosiť ponožky v otvorených topánkach, šľapkách:))) ale najviac ma aj tak zaujme hlas:)

odpovedam

Mne sa pacia taki, akeho mam aj teraz :-). Stredna postava - pevna, ale tehlicky ani vyrazne rysy svalov urcite nie, prirodzene opaleny, modre alebo zelene oci. Ale tolerujem akekolvek odchylky, viac zaujme urcite to, co je v nom :-)). A najviac ma dostane na pekny hlas, kedze rada pocuvam, ak dobre a rad vari a ma v sebe kusok dietata :-))).