baby- aký chlap sa vám páči, po akom túzite?

preco

Ja som od puberty snivala o modrookom blondakovi. A takeho som si nakoniec aj vzala. Je to nadherny muz s krasnou tvarickou (okrem srdiecka, ale na to si sa nepytala). Da sa povedat, ze krajsieho by som si ani nevysnivala.

sasika

My síce nie sme "kráska a zviera", ale ja som chudunká, mám modelkovskú postavu (aj keď by som chcela pribrať), ale manželovi to problémy nerobí (že by na mňa žiarlil al. niečo podobné)... len ho asi začína hnevať tá rozširujúca sa postava:o))))

lulina21

Sasika si ma rozosmiala,ani ten môj nieje to čo som hladala ale a je to ten najúžastnejší človek akého som v živote mohla stretnúť,sme síce kráska a zviera ale to mi neprekáža! chi,chi taký nosáčik je môj,preto to vravím )))

sasika

Svalnáčov neznášam. Mne sa páčia vysokí, tmavovlasí, strednej postavy aj chudšej, a presne takého som si zobrala - malý, špinavý blond a už trošku rozširujúcej sa postavy:o)))) a mám ho veľmi rada, aj keď Ben Affleck to nie, veď na výzore nezáleží...

lulina21

Ani ja nemusím svalnáčov,skôr takých s bruškom,alebo potom chudších,ale samozrejme že môj je na prvom mieste! a je chudučký o:)
A keď už,tak sa mi lúbi spevák David Bowie,aj keď mal 20,aj keď má teraz už vše 60.
A vždy ma priťahovali starší,takže ani 18-25 ročných nemusím! Skôr tak 35-45r :o))))

tip

Mne sa pacia vlasati muzi aj ti co maju dlhe vlasy. Svalnacov moc nemusim, staci ked maju postavu tak akurat. Chlpati a plesati sa mi nepacia.

buoaa

pacia sa mi suché. a ako hovorim, moj nemá a podstate som nebola konfrontovana so spotenymi vlasatymi chlpami pod pazuchami v lete, mozno potom by som zmenila nazor :D prostee paci sa mi ako to vyzerá. suché. :DD