ako pribrat

sasika

Zatiaľ nie, lebo som po operáciách ramien takže som čakala na tie a ked už budem fit, potom začnem pomaly s fitkom...

wiwa

a neskúšala si fitko ? vraj sú cvičenia na priberanie a viem, že ak naberáš svalovú hmotu, tak priberieš rýchlejšie aspoň teda na kilách, lebo svaly sú ťažšie ako tuky, a určite sa tam nájde aj niekto kto ti poradí vypracuje ti cvičebný a stravovací plán.

sasika

Ja som si práveže vyšetrenia absolvovala, všetko mám v poriadku a lekár mi povedal, že mám rýchle spaľovanie a že môžem byť rada... jesť mi chutí a zjem za dvoch... horšie je to, ked si idem kupovať oblečenie... ešteže existuje aj detské...:o)))

wiwa

ahojte baby, ja mám opačný problém, ale ja som brala umelé hormóny a po nich som strašne pribrala a nie a nie schudnúť. ja by som vám s týmto problémom odporúčala zájsť za svojim lekárom a poprípade sa aj pýtať na endokrinologické vyšetrenie štítnej žľazy, ak máte zvýšenú funkciu môže to byť s toho že neviete pribrať a chudnete alebo podobne. Ja som na takom vyšetrení bola kvôli priberaniu či nemám zníženú funkciu, ale na šťastie moja štítna žľaza pracuje správne a mala by som zmeniť životosprávu, zdravšie sa stravovať a pridať viacej pohybu. Vám by som odporúčala pravý opak a viete po čom sa najviac priberá:-) po sladkých a mastných jedlách po dobrých zákuskoch šľahačke a vyprážaných jedlách a viac oddychu ako aktivity.

sasika

Ja mám taký istý problém, aj som tu všetko snáď prečítala, ale nič som nenašla. A s HAK nemám skúsenosti, nakoľko ju kvôli iným zdrav. problémom nemôžem užívať...