Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Destilovana voda

RNG

Definicia PH je od mnozstva ionov. Preto destilovana voda, prakticky bez ionov mera presne PH 7.
Citron je kysly samozrejme(kyselina citronova, kyselina askorbova a ine) ale jeho iny obsah roznych soli/mineralov ma v tele nejak komplexne ciastocne alkalizujuci ucinok.
Tabulky potravin alkalizujucich a okyslujucich boli exprementalne vytvorene a mnohokrat potvrdene, hoci casto nevieme, akym procesom to v tele zodpoveda.
Telo ma casto prcesy, o krotych ani zatial netusime, ale ich vysledok sa da lahko odmerat a potvrdit.
Ja pouzivam destilovanu vodu, ako aj miliony americanov uz vyse 25 rokov, a to malicko mineralov, co ma bezna pitna voda mi zrejme nijak nechyba.
Takze vsetky reci o skodlivosti destilovanej a reverzne osmotickej vody tu narazaju na fakt, ze mozno vyse 100 milionov ludi pijucich tieto kazdodenne nie su nikak poskodeni, a reci o poskodeni su len kvazivedecke bububu, inac by uz boli pripady ludi tymto poskodene niekde uvedene. Alebo aspon vyskum to potvrdzujuci.
Destilovana voda nema zvlastnu chut, takze si ju vylepsujem ovocnymi stavami, alebo si robim mixy, do ktorych pridavam vselico, od nesladenych ovocnych stiav az po rozne doplmnkly, ako aloe, arabinogalaktany, steviu, podla potreby aj napr GSE v case epidemii atd.
Ale casto ju pijem aj cistu a nesposobuje mi ziadne problemy, ani nikomu z mojej rodiny, co ju piju tak isto

starý ujo

no a k téme....ked už niekto potrebuje piť destilovanú vodu...prečo nie!? Aj na tom sa dá zarobiť! Tie prístroje tiež slušne zarábajú...čím viac tomu ludí verí, tým lepšie! Reverzná osmóza? Ja by som to nepil ani náhodou! Vápnikové a horčíkové ióny sa ostraňujú katexami a anexami....čo sú syntetické živice, rozhodne nie prírodné! Pre mňa je NAJLEPŠIA kvalitná stolová, či minerálna voda! Ale prosím, "deti internetu", nech destilujú...-)

tpch

stary ujo, niekedy premyslam, ze najvynosnejsie zamestnanie na svete je vyuzit blbost ludi okolo. Len mam smolu v tom, ze mam nejake zvysky svedomia, co mi to nedovolia. Sakra, keby som sa ich zbavila, bola by som mozno druhy Bill Gates. Staci dat niecomu nadych tajomna a pseudovedecky sa tvarit a peniaze sa len hrnu.

starý ujo

uff, to už neviem, ale vyrazilo mi to ističe! Keby ľudia mali aspon predstavu ako funguje pranie, asi by to nekúpili, ani zadarno! Kde je povrchové napätie, detergenty,zmydelnovanie, emulgácia, odstránenie vápenných solí...? Načo tie drahé prášky od renomovaných firiem, ked môžeme takto, no nie?! Ekologické, nie drahé...ale neúčinné!!

starý ujo

vraj tam vznikajú neaké ióny, tie sa viažu na špinu...a pod. A koľko pracieho prášku sa tak ušetrí...no nekúp to!? Ale chápem, na sprostých sa zarába najlepšie! Bože, aspon trochu zdravého rozumu!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Destilovana voda - Fórum - ZDRAVIE.sk