Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem mu vyjadrit OBDIV, ani PODPORIT

Príspevok v téme: neviem mu vyjadrit OBDIV, ani PODPORIT
:/ macicka

milujem ho, paci sa mi, vrzusuje ma..
ale neviem to slovne vyjadrit, bojim sa ze to z mojich ust bude zniet neprirodzene.. zahladim sa nanho, v mysli mi behaju rozne myslienky, ako ho lubim, ale nepoviem mu to...

a tak isto to je aj s tym, ze nema vo mne oporu, neviem ho povzbudit, podporit, pochvalit...

aky mam problem? neviem, ako to mam pomenovat, neviem, preco to nedokazem... viem, ze hlada oporu inde, v kamaratkach..je mi z toho zle. hovori ze ja ho neviem podporit, ale ma kamosku, s ktorou si stale pise, ktora sa onho viac zaujima, pomaha mu, povzbudzuje ho..

co mam robit... je mi z toho smutno. zachvilu sa do nej zamiluje a mna opustí.:(

myslim si..ze to je uz natolko narusene, ze bude najlepsi rozchod. dobre si povedal chlapce... ale mali sme dlhsie krizu alebo co, tak nemal cakat ze ho budem od rana do vecera obdivovat. ked má nabeh si hladat nahrady pri kazdej krize, tak neni o čom

killergirl

Sa divite ze hladame inde, cely cas na nas kaslete a ked si zacneme s niekym (babenkou)pisat, rozpravat, zdoverovat sa, tak vas zacneme zaujimat. Takto to bolo aj s byvalou, nech je jej zem lahka. PS: Ak sa mu fyzicky nepaci, net-phone je pre teba nebezpecnejsi ako osobny kontakt.

ak by som takeho mala, tak by sa urazal a chcel vidiet o com si piseme a bol by schopny mu aj napisat alebo co. ale ked mu to nacrtnem teoreticky, tak mi povie ze by mi nebranil mat kamosov a este by ma zahriakol, ze "ona ma nebali, kolkoX ti to mam hovorit..." proste,,,, dufam ze s tym pomaly prestane, ak nie, asi nad tym vazne porozmyslam... ako by som mohla vydrzat cely zivot s chlapom, ktory "naleti" alebo co hocijakej, len za to, ze sa onho zaujima a vypisuje mu?? :((((

ak by som takeho mala, tak by sa urazal a chcel vidiet o com si piseme a bol by schopny mu aj napisat alebo co. ale ked mu to nacrtnem teoreticky, tak mi povie ze by mi nebranil mat kamosov a este by ma zahriakol, ze "ona ma nebali, kolkoX ti to mam hovorit..." proste,,,, dufam ze s tym pomaly prestane, ak nie, asi nad tym vazne porozmyslam... ako by som mohla vydrzat cely zivot s chlapom, ktory "naleti" alebo co hocijakej, len za to, ze sa onho zaujima a vypisuje mu?? :((((

jajka001_

co myslis, ako by sa jemu pacilo, keby si ty mala takeho kamosa, s ktorym by si si stale vypisovala a on by ta balil?

nepoznam ju... :// len z videnia ale nemyslim si o nej nic dobre.. on trva na tom ze ho vobec ale vobec nebali, a bla bla.. a samozrejme, ze som mu to hovorila...on mi povedal, ze si s npu pisat bude. ze to je len kamaratske, nemam mu zalazovat kamaratky. a on chce, aby som mu aj ja bola nejakou oporou a tak. vraj, keby ho viac podporujem, tak si s nou tak nepise. teraz je to divne.. zacat sa "menit" v tomto, aby to neprislo také silené... nastastie to dievca bude teraz dva tyzdne prec... dufam ze tam nevbude na nete, lebo sa zblaznim, mohol by si teraz odvyknut , a ja sa budem snazit...:(( je to neprijemne, aby som ja "bojovala" s nejakou cupkou o dlhorocneho priatela

jajka001_

mozno ta nepodvedie, ale urcite vam to kazi vztah...nie je to od nej slusne, balit cudzich - ked ma vlastneho a navyse zadanych muzov...daj jej to najavo

fgf

ved jednoducho sa s nim o tom porozpravaj, povedz mu, ze ti vadi, ze sa tej kamaratke tolko venuje a spytaj sa ho co mas na sebe zmenit, ze co konkretne od teba chce a je to

sam vravi ze sa mu nepaci. a viem aky ma vkus... ale hovorim ze aj tak sa do nej zalubit moze... a on povedal ze je somnou. ja som bola z toho normalne vykolajena.. ona bola s priatelom a este s niekym, koho on pozna, cize- "cisto kamaratsky" ale vies, asi jej staci mat ho pri sebe....:((( a vsimla som si, ze si vymazal z mobilu hovory s nou

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem mu vyjadrit OBDIV, ani PODPORIT - Fórum - ZDRAVIE.sk