neviem mu vyjadrit OBDIV, ani PODPORIT

Príspevok v téme: neviem mu vyjadrit OBDIV, ani PODPORIT
:/ macicka

milujem ho, paci sa mi, vrzusuje ma..
ale neviem to slovne vyjadrit, bojim sa ze to z mojich ust bude zniet neprirodzene.. zahladim sa nanho, v mysli mi behaju rozne myslienky, ako ho lubim, ale nepoviem mu to...

a tak isto to je aj s tym, ze nema vo mne oporu, neviem ho povzbudit, podporit, pochvalit...

aky mam problem? neviem, ako to mam pomenovat, neviem, preco to nedokazem... viem, ze hlada oporu inde, v kamaratkach..je mi z toho zle. hovori ze ja ho neviem podporit, ale ma kamosku, s ktorou si stale pise, ktora sa onho viac zaujima, pomaha mu, povzbudzuje ho..

co mam robit... je mi z toho smutno. zachvilu sa do nej zamiluje a mna opustí.:(

:/ macicka

mala by som sa onho zaujimat viac. je to taky bludny kruh. ked viem, ze sa onho zaujima ta zenska, tak som smutna, a az mam odpor sa s nim bavit ked viem ze to preberá s nou vsetko. odmieta s nou prestat, lebo ako hovori- je to len kamoska, kym sa s nou ma o com, co je na tom zle, obycajna kamoska. ale ja to inak vidim, velmi mi to vadi. on stale tvrdi svoje- nech sa neznepokojujem a pod

:/ macicka

poznaju sa kratko!! aj mne sa zda, ze ho bali... pritom ma priatela... poznaju sa kratko, maju spolocne zaujmy, a toto vypisovanie trva tak dva tyzdne... dokonca mu volava.. raz sme boli spolu a volala ho k nej vraj daco oslavuju... !! ako..vyzera dost zle, neviem ci by sa mu pacila, ale moze ho "obalamutit" tymi recami, podporovanim a tak, prave preto (asi) ze mu to u mna chyba??

jajka001_

ked nemas naladu mu vraviet ze je skvely, naco sa silit? to je ako vraviet niekomu ze ho lubis ked no nelubis. pochvala len tak pre nic zanic? nech sa ti venuje viacej ako tej kamoske. ubera priestor ktory patri tebe.

jajka001_

no nehnevaj sa mne sa to zda dost cudne ze sa k nemu takto chova, povedala by som ze ho balí...treba ju nejak chytro odpinknut...mozno si to ani neuvedomuje, su uz dlho kamosi? dlhsie ako sa vy poznate?

klarka12

skus ho pochvalit, ked sa mu nieco podari, skus sa zaujimat o jeho zalezitosti a popri tom to s nim aj precitit, to je to, co vacsinou ludom najviac chyba.

:/ macicka

ja mu lasku dokazujem skor tak.. skutkami, dotykmi... len slovne menej. ale to asi prenho neznamena tak vela. on by to chce pocuvat... mne stale hovori aka som krasna a bla bla, ze ma miluje.. a ja jemu musim riznat ze minimalne-. hlavne v poslednej dobe ked sme mali problemy a nechcela som mu to hovorit. teraz je tu ta baba- a som z toho v koncoch, jednostaj na nu myslim, niekedy mam blbe poznamky.. a odkedy mi toto povedal, aku ma v nej p odporu, je mi z toho totalne smutno

freshy

presne napis mu to...normalne mu rukou napis list, co k nemu citis, co pre teba znamena a niekde mu to podstrc...ucel to splni a este aka romantika-vlastnorucne pisany list :-)

:/ macicka

je trosku taký.... ale nemam pocit, ze prehnane. asi tak akurát. ale mna stve, ze ho ona vychvaluje a podobne, a preto akoby podvedome som nahnevana, urazena... a nejde mi to zo srdca ho pochvalit alebo co, ked viem, ze uz to ona urobila:(