neviem mu vyjadrit OBDIV, ani PODPORIT

Príspevok v téme: neviem mu vyjadrit OBDIV, ani PODPORIT
:/ macicka

milujem ho, paci sa mi, vrzusuje ma..
ale neviem to slovne vyjadrit, bojim sa ze to z mojich ust bude zniet neprirodzene.. zahladim sa nanho, v mysli mi behaju rozne myslienky, ako ho lubim, ale nepoviem mu to...

a tak isto to je aj s tym, ze nema vo mne oporu, neviem ho povzbudit, podporit, pochvalit...

aky mam problem? neviem, ako to mam pomenovat, neviem, preco to nedokazem... viem, ze hlada oporu inde, v kamaratkach..je mi z toho zle. hovori ze ja ho neviem podporit, ale ma kamosku, s ktorou si stale pise, ktora sa onho viac zaujima, pomaha mu, povzbudzuje ho..

co mam robit... je mi z toho smutno. zachvilu sa do nej zamiluje a mna opustí.:(

klarka12

to zalezi od situacie- ci potrebuje povzbudit pred niecim dolezitym, podrzat v tazkej chvili, poradit v rozhodujucej situacii alebo len tak sediet, drzat ho za ruku a dat mu svoju blizkost a pocit, ze si tu prenho a ze sa o teba moze kedykolvek opriet a vzdy tu budes prenho...

:/ macicka

podcenujem, a ziarlim totálne.. ona ma tiez priatela. ale stale si vypisuju... minule mi to splechol do tvare, ze zo mna nic nema, ze ho neviem ocenit.. na druhej strane- ona je uplne ina, zaujima sa onho stale, a chce mu pomahat a podobne veci !!

klarka12

napis alebo proste zober vsetku odvahu a "riskni" to.:-) prvy krat je to vzdy najtazsie, ale potom to uz ide samo... lebo sa jedneho krasneho dna skutocne zoberie on a pojde tam, kde mu tu oporu a uznanie budu vediet dat a radi. my ludia sme uz raz taki- potrebujeme to vsetko citit a niekedy aj pocut.

akoze

akoze, co mas robit?? naco sa pytas, ked to sama vies. Ved si sa zdiagnostikovala sama, vies, co robis nespravne, tak to naprav. Ked mu to nevies povedat, tak mu to napis