Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing do jazyka

mia

ahojs..mam pirc v jazyku a davala som si ho v january myslim... ver mi pircing do pupka boli omnoho viac ako do jazyka...v studiu ma ubezpecili ze do jazyka to boli najmenej...a mali pravdu ...prve tri dni som bola len na taej viacmenej vyzive:D ale potom to blo uz super a vobec nelutujeem ...a jj presne treba mat umelu gulicku aby si si nedojekal zuby...vela stastia

bozica

prepich vobec neboli ale ked si nechces dodrbat zuby tak si ho nedavaj... ja som to pak olutovala...mna ten prepich nebolel ale pak mi to zahnisalo a par dni som to musela poriadne liecit potom sa mi zlomil zub popraskala sklovina... tak som hned aj vybrala...skoda penazi vtedy sopm si zacvakala 1100 korun potom dalsich 500 za novu nausnicku kratsiu prwetoze som uz bola v inom meste... a nakoniec som platila u zubara za zub...a tak :D no...

juchu

oo ja som raz bola prepichovat jazyk s kamoskou.... vyzeralo to dost hnusne ale to prepichnutie trvalo par sekund a ze vraj to bolo len stipnutie... a za minutku tam uz mala aj pirs.. tak podla mna sa nemas coho bat =)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piercing do jazyka - Fórum - ZDRAVIE.sk