Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TAK TOCHU ROZPOLTENA OSOBNOST..NEVIEM KTORA SOM NAOZAJ !!!

Príspevok v téme: TAK TOCHU ROZPOLTENA OSOBNOST..NEVIEM KTORA SOM NAOZAJ !!!
lucinkaa

ahojte. mam taky maly problem. mam velmi zvlastnu povahu. som v znameni raka, a mozno to ma stym nico spolocne.(vladnuca planeta je mesiac - pocas mesiaca sa menia fazy - a tym aj nalada cloveka ) takze ide o to: ze si pripadam ako keby som bola "dve" osoby. "jedna" je hanbliva,ticha, boji sa skusit nieco nove,chce sa ucit.
a "druha" je sexi, chalani a chlapi po nej saleju, chce skusit vsetko, vie sa uvolnit, zabavat, chce si len tak nezavezne uzit !
to je ten moj problem - neviem ktora povaha je skutocne moja, ked som ta druha, zivot je ovela jednoduhsi, len lusknem prstami a mam vsetko co chcem. uz aj par ludi ma na to upozornovalo - ze ci som si to na sbe vsimla.

neviem ako to mam inak vysvetlit, ale trapi ma to :(. DUFAM ZE TO NIEJE SHCYZOFRENIA ?

licinkaa

lenze problem je v tom ze z jednej tej povahy, sa zo sekundy na sekundu zmenim na tu druhu. vacsinou ked je vsetko ok, zabavam sa atd. mi zrazu trkne v hlave a znicoho nic som zase tichucko, citim sa sama, zacnem sa hanbit, cervenat !!! :( aaaach ja uz neviem :(

lulina21

Priklonila by som sa k tej prvej osobnosti,okorenila by som ju sexi povahou ktorú máš rada,avšak s tým nezáväzným sexom by som to raz a navždy zaklincovala ak nechceš stratiť úctu samej k sebe a a nehovoriac o tom ako ťa bude vnímať okolie..Aj s priateľom ktr.by si si našla sa dajú zažiť sexi a vrušujúce veci,nepotrebuješ k tomu aby si si to rozdávala s cudzími ľudmi,a do tretice nehovoriac o pohlavných chorobách..veľa šťastia

jajka001_

najdi rovnovahu medzi tymito tvojimi protipolmi, aby si nasla harmoniu v zivote. najdi sama seba, neriad sa podla toho, aku ta chcu mat ini. nie je to schizofrenia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

TAK TOCHU ROZPOLTENA OSOBNOST..NEVIEM KTORA SOM NAOZAJ !!! - Fórum - ZDRAVIE.sk