Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

***super zmatnujuci krem na tvar

Príspevok v téme: ***super zmatnujuci krem na tvar
marry*

Ahojte! Hladam zmatnujuci krem na tvar, ktory naozaj zmatnuje :D. Mam T-zonu a prichadzajucim letom sa zacinam riadne mastit, je to dost neprijemne. Citala som uz aj o Garnier pure, ake mate s nim skusenosti? Nevysusuje pokozku? Aky iny pripravok na zmatnenie poznate, ktory nevysusuje ale zaroven velmi dobre zmatnuje? Viem ze vela zavisi aj od makeupu. Sice pouzivam zmatnujuci od Manhattan aj tak sa lesknem. Poradte mi prosim. Dakujem. Privitam hocijake skusenosti :)

tomu ver

lilinka: na www.stv.sk
si na lavo zadaj od dola 33.tyzden a tam je ten test kremov,tusim to boli nocne kremy proti vraskam co sa vtedy testovali..

luc.p

ja pouzivam zmatnujucu emulziu od avonu plus avon magix, to je "face perfector" a ozaj funguje, plet je po nom doslova zamatova :))

lilinka

tomu ver: prosim ta, mas na mysli test magazin na STV? kedy tam bola tato tema?? rada by som si to pozrela vo videoarchive.

lilinka

Pouzivam Garnier Pure uz dost dlho, mam dost mastnu plet. Kratko po naneseni plet naozaj zmatni, aj dobre hydratuje, navyse prijemne vonia, ale co sa tyka dlhodobeho ucinku, tak az taky 100%tny nie je. Aj tak musim pocas dna pouzivat puder. Ale myslim si, ze ak mas raz mastnu pokozku, nijaky krem ti nepomoze uplne a na cely den.

tomu ver

ja mam cien z lidla-zmatnujuci krem za par supiek a spokojnost VYSOKA!ved aj v test magazine predbehol lidlacky Cien Vichy

elviee

Mne super zmatnuje plet kremgel Eucerin na akne. Som z neho milo prekvapena. Kedysi som skusala na zmatnenie taky maly kremik z Yves Rocher, tiez bol dobre ucinny a zmatnil na vazne dost dlhu dobu.

karolinaa

neskusali ste niekto Hydratačný fluid - Mäta? zmatnuje dobre?...a ta zelena farba ozaj zmensuje viditelnost zacervenania?

mops

Kozmetiku clinique kupis aj na slovensku.Maju ju v kazdej dobrej parfumerke a popytaj sa na vzorky pre zaciatok aby si vedela co ti sadne najlepsie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

***super zmatnujuci krem na tvar - Fórum - ZDRAVIE.sk