AB Cosmetics

manda276

mam mastnu a velmi problematicku plet a najlepsi krem aky som asi kedy mala bol ab young care zmatnujuci pletovy krem.....a uz davnejsie som si ho chcela ist znovu kupit, ale som ho nevedela najst, tak som si zobrala iny, ze hadam tam nabuduce bude....ale ako sa tak dneska hrabem na nete, tak som zistila, ze sa uz nevyraba tato kosmetika a som z toho strasne smutna....ja ju chcem naspat!!!! to nemozu nieco spravit, aby sa to zase vyrabalo? fakt mi nic ine tak dobre nerobi na moju hroznu plet....smutna som z toho velmi :( ak mate nejake info o tom, tak dajte vediet...strasne by som chcela , aby sa to zase vyrabalo...

lujco

Zdravim,chcem sa spytat, aky je datum spotreby, ak je na kreme LOREAL-Triple active fresh,uvedeny znak : 28H500.Vopred za odpoved dakujem.

lujčo

Zdravim,chcem sa spytat aky je datum spotreby, ak je na nocnom regeneracnom kreme NIVEA uvedeny znak : 28H500.Vopred za odpoved dakujem

jankaaaaaaaaa

skor si pozri to cislo, ktore je zobrazene v obrazku otvoreneho tegliku. to cislo znamena, kolko mesiacov po otvoreni ho mozs pouzivat

lujčo

Zdravim,chcem sa spytat aky je datum spotreby, ak je na nocnom regeneracnom kreme NIVEA uvedeny znak : 28H500.Vopred za odpoved dakujem

dawn

moja mamina pracovala v Ab kozmetika.... je pravda ze Ab kozmetika konci... od minuleho roka skoncili pracovne pomery zo vsetkymi zamestnancami tejto firmy....
ja jedien co pouzivam je pletova voda mandlova, odlicovac oci a zubne pasty...

anjelik9

inak z naturahouse je dobry taky kremik na tvar s ružou ja som mala sice len vzorku čo mi poslali ale pekne vonal rychlo sa vstrebal jemna pleť bola po ňom a bol taky fajny ani upatlany ani nic take :) sa mi najviac od nich lubil :)

Iwii

povedali mi to v predajni, že ho už nevedia objednať,lebo končí. nech pochodím všetky drogerky aj menšie, že možno ešte majú nejaké zásoby. ale všade sa minul :-(. Tak som skúsila iný mandlový krém o ktorom som písala.

giga24

hydratačné mlieko ab, vonia pekne, ale extremne suchej pokožke nerobí dobre, nezjemní ju tak ako by som chcela. ab mandlový krém- ked som bola malá, v zime mi praskala koža na rukách, až do krvi. ked som si ho naniesla na noc na ruky, dala som si bavlnené rukavice, ráno boli ranky zocelené. ale na denné použitie by som ho neodporúčala, keďže má mastný film-to radšej klasickú nechtíkovú indulonku ;)