AB Cosmetics

vikuska

v pohode kozmetika za dobru cenu. mala som par produktov z AB nie vsetky mi vyhovovali ale kremy maju vacsinou dobre.

olli

AB kozmetika nie je prechemizovana ako si tu niektore myslite, bola som na seminari kde nam boli jednotlive zlozky -emulgatory prezentovane a nie je to take zle.. Cena je nizsia preto,lebo je to slovensky vyrobok, nemusis zaplatit import, prepravu z inej krajiny, dalej neplatis drahu reklamu a drahy skleneny teglik, ktory pri francuzkych kremoch tvori 80percent sumy vyrobku a aj tak skonci v kosi. Takze treba sa na to pozerat globalnejsie, nie len tak ze "na to ze je taka lacna, je dobra". Je to vysoko kvalitna kozmetika vyhovujuca aj pleti Sloveniek,ktore su velmi dehydrovane, kedze my nemame more ako napr. Francuzi. Preto franczka kozmetika nedokaze nasu plet tak dobre hydratovat ako slovenska,okrem toho Francuzi si potrpia na vonavych kremoch, tak ich preparfumuju, mne osobne to strasne vadi.. Calendula je tiez velmi dobra.

Adulka

Zatiaľ všetko, čo som mala od kozmetiky AB, bolo super a lacná je preto, že je to slovenský výrobok, vyrába sa v Bratislave a nerobia reklamy, čiže tým pádom môžu mať nižšiu cenu aj výrobky.. Ja som mala veľa vecí od nich a je to naozaj kvalitná kozmetika a za dobrú cenu. Určite odporúčam. Majú aj dobrú net stránku, stačí preštudovať.

ln

mam tuto:
stoji okolo 2,5€ kupujem ju v lekarni,videla som ju niekedy aj v DM,ale v lekarni to maju na 100%,vydrzi mi asi 5-6 mesiacov
je to trochu divne,kym si na to zvyknes,lebo je to velmi mastne a na lepi ti to mihalnice,ale do rana je to uplne v pohode,nic neni zlepene....a odlici to naozaj rychlo aj vodeodolne licidla:)

severanka

mne práveže nepríde až taká chemická... ja by som si to bezproblémov kúpila, len neviem na čo je tam ten chloracetamid... :(

ln

nad tym som aj ja premyslala,ci si ho nevezmem,ale neviem...AB je fakt dost chemicka znacka,ale myslim si,ze vzdy lepsia nez.napr.Avon