Tabletky Norethisteron na posunutie menstruacie

lillyan111

no to je pravda, ale pocuj to si pila akoze uplne cistu stavu z citronov? Akoze vobec nezriedenu s vodou? To ta neskvasilo totalne z toho?

babika.z.cukru

ale vidis co pisala, napr. katty. - nasledujucu menstruaciu mala strasne krce. a to je este "dobre", ze nemala tych vedlajsich ucinkov stonasobne viac. ako je to tvoje rozhodnutie, ale nevies ako tvoje telo na neho zareaguje a ci si nebudes vycitat, ze naco som to ja brala, ze teraz mam taketo nemala problemy z neho. moze sa stat, nemusi.

a akoze odkial by si mala mat tu citronovu stavu? ved ides na vylet, tak si so sebou beries aj jedlo a pitie, nie? tak namiesto mineralky si odstavis vela citronovej stavy, naplnis nou flase a budes pocas celeho vyletu vyzbrojena.

lillyan111

katty: a okrem krcov v prvy den menstruacie ti nebolo nic pocas uzivania tabletiek? A dalsie kramy prisli pravidelne a boli normalne?

lillyan111

babika.z.cukru: hej pojdem za lekarkou, som zvedava co mi na to povie, dufam ze totalne neodradi od toho lieku, alebo mozno mi poradi nejaky lepsi, uvidime. A s tou stavou-nevies odkial by som na tom vylete mala tolko citronovej stavy? Chapes, tam budem rada ked nejaka pitna voda bude :D boze cim viac sa ten "vylet" blizi tak ma chyta panika :D dufam ze nejako prezijem

katty.

Ja ked som doužívala norethisteron po dvoch týždnoch, tak som mala prvý den menstruacie take krče, že som myslela, že bude po mne. V živote som take krče nemala. Ale potrebovala som tie tabletky čo už.

babika.z.cukru

lillyan111, jasne, najlepsie urobis, ak pojdes za gynekologickou. urcite tie tabletky neuzi sama, predtym sa v kazdom pripad emusis poradit s gynekologom/gynekologickou. cize, ak si sa rozhodla, ze si ich vezmes, tak sup-sup za nou.

ak nie, tak skus tu citronovu stavu pocas celej menstruacie, mala by ti menzes zoslabit, zmiernit krce, ale hlavne to krvacanie. a potom urcite nezabudni na tie vhlcene obrusky, aspon ako mensiu nahradu za sprchu.

vydarny vylet!:)

lillyan111

babika.z.cukru: no bohuzial som si takmer 100% ista, ze to dostanem v tom tyzdni, ja vzdy dostanem kramy vtedy ked ich najmenej treba :( a aj podla datumu to vychadza presne tak :( no a tampony pouzivam len obcas,nerobia mi velmi dobre a HAK neuzivam.A neviem ci citron pomoze,mozno mi to posunie o 2 dni,ale aj tak by som to dostala tam :( este ma napadlo ze pojdem za gynekologickou popytat sa na to, co mi na to ona povie, lebo tie tabletky mam doma od jednej znamej z lekarne, nie predpisane. Tak skusim este lekarku a potom uvidim.

sarah

Hm...vela ludi tvrdi, ze mali rozhadzany cyklus, dokonca bolesti. ja by som to neriskovala.
Lilianka, nabal si vlhcene obrusky (akoze namiesto sprchovania :-) ) a prebalovat sa budes pod stromom, no a? Ked tam budes curat a kakat, tak to mas zajedno.

sasika

Aj ja som to užívala prednedávnom kvôli plánovanej operácii, ale vedľajšie účinky som nemala okrem toho, že som mala trošku "napuchnuté" bruško (ako pred menzesom) a zväčšené prsia (čo sa mi aj páčilo a nebolo to na škodu):o))))

salamka

ahoj, ja len tolko ze osm to mala a bolo tpo super, chcela osm si to posunut a dokonale to zabralo, ziadne bolesti, ziadne vedlajsie ucinky a nic negativne som nepocitila