Bolest prsa pri podpazusi

Príspevok v téme: Bolest prsa pri podpazusi
danny

ahojte, mam problem asi pred jeden a pol rokom ma zacalo pobolievat v lavom prse blizkosti podpazusia na to som zistila ze som tehotna tak tu bolest som pripisala tomu potom to akosi utichlo narodila sa krasna dcerka kojila som a tiez som pocitovala tu bolest no myslela som ze je to " ked sa nalievaju prsia" kojit som pretala pred piatimi mesiacmi a zase sa to opakuje stale ma to poboli a prestane skusala som sledovat ci to nesuvisi s menstruaciou ale ono to boli v polovici cyklu vcera som citila bolest po cely den mam strach ze to moze byt nieco vazne mate niekto podobne skusenosti moze to byt nejaky predmenstruacny syndrom ked pred porodom som nic take nemala a okrem toho ten prsnik mam o trosku väcsi od kedy si pamätam prosim napiste nieco strasne sa bojim, dakujem

AMANDA 405

MNE na to pomaha-natierat prsia a podpazusie koloidnym striebrom-maju v lekarni-sila 20ppm. alebo tinktura z borievky-borievka aspon tyzden a aj mesieac namočena v liehu-a natierat.

lea

Ahojte baby. Mám podobný problém ako vy ostatné. Niekedy mávam až neskutočné bolesti a pálenie iba ľavého prsníka. Tieto bolesti sa mi objavujú nezávisle od menštruácie.Moja gynekologička ma palpačne vyšetrila a nič nenašla. 29.12. som objednaná na sono, tak uvidím, čo mi tam povedia. Ja len dúfam, že to nebude nič vážne. Už aby bolo potom a bolo všetko v poriadku. Mám veľký strach ...

danny

ahojte slubila som ze po vysetreni napisem tak pisem ze vraj som OK.tak tomu verim a poviem vam som kludna a mam aj pocit ze odkedy to viem tak tu bolest vnimam inak a az tak to neboli.nenasli ziadny nalez ale o rok aby som prisla na preventivne vysetrenie tak dakujem z ste drzali palce pa

bublinka69

ahoj,aj ja uz asi polroka pocitujem bolest pri pravom prsniku v podpazusi..ale sledovala som si to a zistila som,ze je to vzdy pred menstruaciou..a ked ti toto gynekolog povedal,tak sa uz nicoho neobavam..ale bala som sa riadne,len neni nejako casu zajst ku gynekologovi..drzim paste.pa

danny

ahojte vsetky tak teda bola som v piatzok u gynekologa a prezrel mi to a povedal ze tam nic nieje vraj to je menstruaciou, v polovici cyklu pri ovulacii je vraj hormonou v tele najviac a preto to aj najviac boli potom sa to moze utlmit,ked som mu povedala ze pred tehotenstvom som nic take nemala tak mi povedal ze to nieje vobec nic divne vraj sa to tehotenstvom meni zlazy sa zväcsia a su citlivejsie.ja som tam sedela ako pokakana( sprepacenim ) a on sa na mna usmieval vraj je mnohozien ktore pocituju bolesti v prsniku je to najcastejsi syndrom menstruacie.ale pre istotu ma poslal este na ultrasonografiu aby som bola pokojna, no tam som objednana az na 4.12. tak potom este napisem ako to dopadlo no som trochu kludnejsia ale este maly strasiacik tam stale je.aj ked je pravda ze ked mi zacalmenzes bolesti trochu ustupili.dakujem ze na mna myslite a vy ostatne ak mate nieco podobne nemusi to byt nic ale hlavne chodte to dat prezriet paa este napisem

summer*

Ahojte...danny ja mám ten istý problém, ale pri ľavom prsku...mňa to začne bolieť, keď dvihnem niečo ťažšie, hlavne kamoškine bábo, keď strážim a naťahujem sa s ním, lebo krpec už bude mať 8 mesiacov a nie je najľahší, tak
vtedy... ževraj sú tam slabiny a že niekedy, keď som to ani nevedela som si to mohla natiahnuť...stále si tam hmatám, ale nič tam nemám, keby som našla dáku hrčku, tak sa asi zbláznim, ale najbližšie keď pôjdem ku gyn. tak sa jej spýtam... napíšte ako ste dopadli, čo vám povedali ďakujem, držte sa, papa...

jajka

Ahoj danny aj ja mám taký istý problém poslal ma gynekolog na ma na sonografiu ale ja sa idem z tej bolesti zblázniť

danny

ste zlate ze ste mi napisali potesilo ma velmi sa bojim,v piatok idem ku gyn.drzte mi palce prso mam vedsie od kedy mi narastli do takej velkosti ake su zacalo to tehotenstvom (bolesti)mam hrozny strach manzel je optimista ale aj tak sa musim vyrevat este raz dakujem a myslite na mna. pa