vypadavaju mi vlasy-PORADTE!!!!

LENAS

AHOOJ. MOJA DCERA BOLA V PODOBNOM STAVE. PROBLEM JE V PSYCHIKE A POTOM UZ AJ V OD TOHO ODVYJAJUCICH SA VECIACH. HORMONY TI MOZU BLBNUT UZ LEN ZO ZLEHO PRIJMU POTRAVY. Z TOHO VYPADAVAJU POTOM SAMOZREJME VLASY. VSETKO DOKOPY DOKAZE LIECIT IBA KLASICKA HOMEOPATIA. MNE DCERU VYLIECILI . ODPORUCAM www.homeopat.sk TAM SA OBJEDNAJ

titi1

Nie nedošlo....stále mam rovnakú hmotnosť, mam 170 cm a váha sa pohybuje od 51,5 do tých 52,5 kg. Stravujem sa normalne. Nemám ani stres. Tak ja naozaj neviem. :(

titi

nazdar,,,,mam vážny problém...asi pred mesiacom mi začali vypadávať vlasy vo väčšom množstve,už je to fakt na nevydržanie...umyjem si vlasy a vypadne mi veľká guča vlasov,už sa normalne bojím vlasy umývať alebo česať,lebo ten pohlad na vypadnuté vlasy ma veľmi deptá :(((( posledné mesiace som bola často chora,,,,môže to byť spôsobené poruchou imunity?

kuki

Doležitá je bohatá strava, pretože ked chýbaju vitamíny niekde sa to odrážat musí. alebo skús vitamíny na vlasy Viaderm, Revitalon..
článok o vypad.vlasov:
www.edusan.sk

katja10

Ahooj Martinka aj som sa trapila so zvýšeným vypadávaním vlasov a rôznymi kožnými problémami...ak začneš normálne jesť doplníš si i chýbajúce vitamíny a minerály, ktoré v dôsledku dietóvania tvojmu telu chýbali. Mne pomohlo aj to, že som začala papať mäso.