Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sorbenty

Príspevok v téme: Sorbenty
pavol

Dobrý deň, nedavno som cital knihu a uvadzali sa tam nasledujuce informacie: citujem :
Jedním z jemných a rozšířených prostředků, jak vyvést toxiny a nečistoty z organismu, je užívání sorpčních přípravků, prostě řečeno – pohlcovačů. Mezi nestarší a nejznámější pohlcovače patří aktivní uhlí.
V současnosti se však objevily i moderní, více aktivní sorpční preparáty.
Enterosorbenty (sorbenty užívané perorálně, tj.
ústy) na sebe vážou škodlivé sloučeniny a mikroorganismy na molekulární úrovni a potom je odvádějí z organismu přes vylučovací soustavu

Zaujimalo by ma, či sú dané informacie pravdive a kde sa dajú dané pripravky kupit a pripadne ake, dakujem za rady !

vsevedka

Tak toto by bola otázka najskôr pre Farmaceutku, ale ak môžem z vlastnej skúsenosti poradiť, ja používam ako adsorbent CARBOFIT Čárkl od Dacon Pharmy, vždy 1x ročne na detoxikáciu organizmu, odporúčaná dávka je 1-2 tbl. po dobu 1 mesiaca.Nakoľko tento čiste prírodný produkt (aktivované rastlinné uhlie) môže adsorbovať i liečivá, je potrebný 2-4 hodinový odstup medzi užitím iných liekov a Carbofitu.

Carbofit pomáha odstraňovať toxíny z tela, baktérie z hrdla, znižuje cholesterol používa sa tiež pri nevoľnosti hnačkách a plynatosti, tu je však dávkovanie vyššie 1-4 tabl. podľa potreby i niekoľko krát za deň.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sorbenty - Fórum - ZDRAVIE.sk