skodí to dietatku? prosím poradte mi...

Príspevok v téme: skodí to dietatku? prosím poradte mi...
juana21

ahoje baby, chcela by som sa spýtat...ja mám problémy s ,,nadmerným ochlpením" na brusku, na chrbte a uz aj trosku na prsiach...mala som ho aj pred tým..ale teraz ked budem mat bábätko..a chcela by som si tie chlpky znova odfarbovat...peroxidom ci zosvetlovacom, ze ci to môze ublízit dietatku abo nie..bo som cítala ze ani vlasy by sa nemali farbit...prosím poradte mi....neviem co s tým....dakujem

alia

AHOJ, moj nazor je ten, ze v tehotenstve Vsetko vplyva na dietatko, takze taku chemikalia ako je peroxid by som neskusala a ked uz , tak radsej ziletka alebo depilator. Ale ty mozno myslis chlpky na tvari?? skus depilaciu voskom v salone.A pri najblizsej navsteve svojho gynekologa sa ho na to spytaj, on ti najlepsie poradi, vela stastia a zdrave krasne babatko zelam.

whee_ee

keby jej na mimču nezáležalo, tak sa nepýta..a čo je na tom, keď sa žena chce o seba starať?...ste trápny, fakt..

juana, opýtaj sa gyn alebo v poradni alebo niekde... ale možno že už máš aj problém vyriešený, niE?:)

severanka

ste nejakí prudkí všetci... nie?
by ma zaujímalo, koľko z vás sa tu nikdy nezaoberalo svojim výzorom, ochlpením, vyrážkami a bársčím iným...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sa neposer aj z tých chlpov. fakt už nevieš čo od dobroty. Druhý ľudia by dali neviem čo za dieťa a ty sa zaoberáš len sama sebou a nevážiš so čo máš!!!!!!!! spamätaj sa!!!!!!