Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kvapocky lasky, obsahuju spermie alebo nie?

azarian

Mne sa stalo nedavno ze som mala pohlavny styk s kondomom ale pred jeho vyvrcholenim sme zistili ze kondom sa roztrhol takze do mna sa nespravil ale je možné že tie kvapky sa dostli do mna a teraz neviem či by som mohla z toho otehotnieť a to som užila aj nehormonalnu ochranu (pharmatex) ale som necakala cca 5 min kym bude pôsobiť môžte mi prosím niekto napísať svoj názor na to ?

huncut

myslim, ze s tym casom po ejakulacii je to ratane tak, ze pokial partner nebol na toalete a trubica nebola preplachnuta tak spermie sa tam mozu nachadzat.

skok

bol som tiež v takej situacii ze som nevedel ze co a jak a koli ludom ktory tu spamuju veci o ktorych dobre vedia ze nie je pravda som zbytocne stresoval..

skok

zato ze tu niekto napise ze to obsahuje spermie tak to este nic neznamena.. ja tiež mozem napisat ze to obsahuje ale nie je to pravda.. ptm by na svete bolo 100 miliard ludi pane boze

tibike

Ak muž pred vylučovaním "kvapiek lásky" ejakuloval, nie je isté, či je schopný vylučovať zakrátko zas. Treba asi definovať tento čas.
V každom prípade sú jednoznačným prostriedkom na zvlhčenie celého penisu, pri ktorejkoľvek forme sexuálneho "narábania" s ním.

leerka

ved ako isem, moj nazor je ten isty ako vas, cize suhlasim s moniqou a aj s tebou danuska.... len vies, niektori ludia si nedaju povedat.... ale co uz...diky inak...

danuska123

osobne som sa pytala mojho gynekologa , ktory je fakt dobry odbornik a povedal mi , ze ak muz pred tym neejakuloval,tak kvapocky lasky spermie neobsahujuobsahuju iba v tedy ked v mocovej rure mu nejake spermie ostali z predoslej ejakulacie a tie sa spolu so sekretom ,cize tymi kvapockami dostanu von.cize moniqa ma pravdu :)

leerka

ja mam ten isty nazor ako moniqA, ale na jednom fore...nebudem menovat sa so mnou hadaju, ze aj tie prvotne kvapky lasky este pred ejakuatom obsahuju spermie, co si myslim, ze je blbost

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kvapocky lasky, obsahuju spermie alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk