Botox

Príspevok v téme: Botox
andreja.

ahojte! je tu niekto kto si dal pichnúť botox. ja som si dala vo štvrtok medzi obočie. je to tretí deň a žiadny účinok. stále môžem pokrčiť obočie ako doteraz. Na tretí deň by som aspoň voľačo mala cítiť nie? dala som za to 150 eur a zatiaľ žiadny efekt. dokonca mám tie vrásky hlbšie, lebo si to stále skúšam. Tak kedy to začne účinkovať? Mám doktorke v pondelok zavolať?

Prezývko55

Botulinum toxin is a protein and neurotoxin produced by the bacterium Clostridium botulinum. It is the most acutely toxic substance known, with an estimated human median lethal dose of 1.3–2.1 ng/kg intravenously or intramuscularly and 10–13 ng/kg when inhaled.

Akoze toto si davate pichat do tela? :D

M8cr6

Babyyy na čo to robíte...Botox má len dočasný vyhladzujúci efekt a zistilo sa, vyvoláva jazvenie v interstíciu svalu, takže v budúcnosti už bude jeho podávanie obmedzené. Prečo si o tom radšej niečo nenačítate, ale idete za radom jak ofce??...

leus

mam 37 rokov a prv krat som si dala pichnut botox do vrasok kolo oci, medzi obocie , vyhladena som , ale asi na tom nieco bude , ze botox robi aj sarapatu v tele...hned v prvy den som mala zavraty a potom mi bolo dalsie dni nevolno, uplne ako na zracanie hoci lekar mi to vyvratil, ze to z botoxu neni, ale vo vedlajsich uncinkoch to opisovane je...teraz som 3 den po aplikacii a mam suche zapalene oci,neviem ci mi to prejde , nemate s tym niekto skusenosti?

lilabmw

zuzkalinka

daj si do googlu urcite tam nejake najdes a ked nahodou nie co neverim tak si zajdi autom niekde inde napr .do BA alebo niekde kde to robia v tvojej blizkosti.

zuzkalinka

Kocky HELP!!!! uz som aj zalozila temu, ale nikto mi neodpovedal...pozna niekto doktora/ku co picha botox v komarne, ci okoli???

lilabmw

Ahojte ja len kratko moja skusenost uz od 15 rokov som mala dve take celkom velke mimicke vrasky hnevu v oblasti cela.No az teraz v 26 som to zacala uz riesit povedala som si ze radsej budem mat celo nehybne ako vraskave.Takze som sa rozhodla pre botox platila som 130 eur mam ho teraz asi 4 tyzdne a neviete si predstavit jak som teraz stastna mam krasne vypnute celo bez vrasok.Uz na 2 bol efekt viditelny.A na 3 den som bola este milsie prekvapena vrasky boli prec.Takze ak vahate a nie ste baby spokojne a mate uz teraz nejake hlbsie vrasky tak kludne dotoho, odnaucilo ma to zmrastovat celo a celkovo tej zlej mimiky.Takze z mojej strany max.spokojnost a kludne budem chodit stale ak to bude mat takyto super efekt :-)

delissa111

ahoy , potrebujem taku radu chcela by som si zvečit pery botoxom a neviem nic o tom a ani kde sa to da robit :( a ani kolko by ma to vyšlo .... odp . mi na email pls dakujem ;)

RNG

zuzu, ja som nikdy nehovoril,aby ste si nedali robit botox ci plasticke operacie, ked mate na to dostatocny dovod ,osobne.
Ja len tu zdoraznujem, ze je tam riziko, ktore vam lekar bude zlahcovat alebo vas vobec na to neupozorni, cest vzacnym vynimkam.

zuzu1231

Vám sa to píše,ale ja mám takú robotu,že sa jednoducho na ľudí nesmiem mračiť,musím byť milá a príjemná a usmiata a skúste to ked je medzi obočím ryha a na každého pôsobíte nahnevane aj keby ste mala neviemakú dobrú náladu.Ved prídem o robotu a kde takú to najdem v dnešnej dobe.Všetci chcú len mladé a dobre vyzerajuce reprezentačné baby a ja sa potrebujem udržať v zamestnaní.No a Botox mi v tom pomáha,nech máte na to akýkoľvek názor.