Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Botox

Príspevok v téme: Botox
andreja.

ahojte! je tu niekto kto si dal pichnúť botox. ja som si dala vo štvrtok medzi obočie. je to tretí deň a žiadny účinok. stále môžem pokrčiť obočie ako doteraz. Na tretí deň by som aspoň voľačo mala cítiť nie? dala som za to 150 eur a zatiaľ žiadny efekt. dokonca mám tie vrásky hlbšie, lebo si to stále skúšam. Tak kedy to začne účinkovať? Mám doktorke v pondelok zavolať?

lilabmw

zuzkalinka

daj si do googlu urcite tam nejake najdes a ked nahodou nie co neverim tak si zajdi autom niekde inde napr .do BA alebo niekde kde to robia v tvojej blizkosti.

zuzkalinka

Kocky HELP!!!! uz som aj zalozila temu, ale nikto mi neodpovedal...pozna niekto doktora/ku co picha botox v komarne, ci okoli???

lilabmw

Ahojte ja len kratko moja skusenost uz od 15 rokov som mala dve take celkom velke mimicke vrasky hnevu v oblasti cela.No az teraz v 26 som to zacala uz riesit povedala som si ze radsej budem mat celo nehybne ako vraskave.Takze som sa rozhodla pre botox platila som 130 eur mam ho teraz asi 4 tyzdne a neviete si predstavit jak som teraz stastna mam krasne vypnute celo bez vrasok.Uz na 2 bol efekt viditelny.A na 3 den som bola este milsie prekvapena vrasky boli prec.Takze ak vahate a nie ste baby spokojne a mate uz teraz nejake hlbsie vrasky tak kludne dotoho, odnaucilo ma to zmrastovat celo a celkovo tej zlej mimiky.Takze z mojej strany max.spokojnost a kludne budem chodit stale ak to bude mat takyto super efekt :-)

delissa111

ahoy , potrebujem taku radu chcela by som si zvečit pery botoxom a neviem nic o tom a ani kde sa to da robit :( a ani kolko by ma to vyšlo .... odp . mi na email pls dakujem ;)

RNG

zuzu, ja som nikdy nehovoril,aby ste si nedali robit botox ci plasticke operacie, ked mate na to dostatocny dovod ,osobne.
Ja len tu zdoraznujem, ze je tam riziko, ktore vam lekar bude zlahcovat alebo vas vobec na to neupozorni, cest vzacnym vynimkam.

zuzu1231

Vám sa to píše,ale ja mám takú robotu,že sa jednoducho na ľudí nesmiem mračiť,musím byť milá a príjemná a usmiata a skúste to ked je medzi obočím ryha a na každého pôsobíte nahnevane aj keby ste mala neviemakú dobrú náladu.Ved prídem o robotu a kde takú to najdem v dnešnej dobe.Všetci chcú len mladé a dobre vyzerajuce reprezentačné baby a ja sa potrebujem udržať v zamestnaní.No a Botox mi v tom pomáha,nech máte na to akýkoľvek názor.

RNG

Kedze botox je vyborny zdroj prijmu pre lekarov, snazia sa vsade popisovat tento neurotoxin/ jed ako "neskodny".
Jeho ucinok je totiz znuicenie nervov a ked sa nahodou dostane do mozgu, nasledky su katastrofalne.
Stovky na to dosial skarede doplatili a zacinaju sa sudy.
side-effects.owndoc.com.
A to je len este zaciatok pouzivania, co to sposobi za dlhe roky pouzivanie sa ani nevie zatial. Ale iste nie nic dobreho.
Aj tu spominaju seriozne mozne, aj ked pomerne zriedkave reakcia, vcitane plno smrti.
www.rxlist.com
Nuz ale ked to niekomu nevadi riskovat zdravie za docasne odstrranenie vrasok, aj to nie iste, tak tu zbytocne hovorim
www.yourlawyer.com
inyourface.ocregister.com
www.consumerinjurylawyers.com

blondgirl007

je mi luto, ze som vas poburila, nebolo to cielom...ja a moje lekar.dermatolog vieme co a preco robime...:) a vam prajem uz len pekny den a menej obmedzenosti a viac liberalnosti :) pekny dnik

blondgirl007

slamka. botox mam len medzi obocim, nevidim dobre do dialky a od malinka mala sa mracim, ked zmurim...snazim sa zaostrovat do dialky a preto sa mi vytvorili dve hlboke ryhy medzi obocim! bola som u dermatologa a ten mi odporucil botox do tychto partii! tiez som myslela, ze preboha, ved mam malo rokov na taketo veci, ale u mna to bola zalezitost mimicka! nie starecka...nebojim sa staroby, vrasok a podobne, ale ja som sa mracila a vyzerala som nasrdene, aj ked som v skutocnosti mala fajn naladu...odkedy mi to pichli, tak mam krasne vypnute celo medzi obocim, v inych partiach podobne veci nemam, riesi sa tu zbytocna diskusia!
nejde o nic, len o to, ze kazdy ma svoj slobodny nazor a kazdy moze slobodne rozhodnut o svojom tele...neuznavam cele napichane dievcata, to nie...ale ja som to potrebovala a je to uplne o inom!
jasne, ze su aj odporcovia, ale potom nerozumiem, preco niekto ide nakuknut do takychto tem...toto je pre ludi, ktori maju k tomu kladny vztah a neodsudzuju!
nikto nie je agresivny, len ma zaraza, ako moze niekto nazvat druheho cloveka hlupy, este k tomu sliepkou, ked ho ani nepozna, nevie co a preco si dal tu a tu vec vylepsit!
asi vas poburilo, ze mam na taketo veci este cas...to ano, mam, ale ako vravim, bolo to zdravotne-esteticke hladisko, a neviem si to vynachvalit! to vsak neznamena, ze pozeniem a odporucam to vsetkym, aj mladuckym babam! to nie...ale ak ma niekto pocit, ze to treba, ze nieco nie je v poriadku a tymto sa to vyriesi, tak preco nie!
nadavkami, urazkami a ani utokmi sa nic nevyriesi, kazdy ma pravo na svoj nazor, tak ako vy, alebo aj my...avsak bez utokov, agresie a podobne...
popripade, ak ste proti, alebo nemate k tomu vztah, tak je lepsie nenavstevovat taketo fora a vyhneme sa nedorozumeniam :) dakujem a pekny den...

Bianca1236 kasli na to...cmuk:)

slamka.

bianca, este mas pravdepodobne malo rokov, ked ta nezaraza, ze 23rocna mnada zena si dava pichat botox. Mne nevadia ani silikony, ani plasticke operacie, ale toto je dost huste.
A este chcem na zaver podotknut, ze zemska pritazlivost narobi svoje a nepomoze ziaden zakrok.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Botox - Fórum - ZDRAVIE.sk