Botox

Príspevok v téme: Botox
andreja.

ahojte! je tu niekto kto si dal pichnúť botox. ja som si dala vo štvrtok medzi obočie. je to tretí deň a žiadny účinok. stále môžem pokrčiť obočie ako doteraz. Na tretí deň by som aspoň voľačo mala cítiť nie? dala som za to 150 eur a zatiaľ žiadny efekt. dokonca mám tie vrásky hlbšie, lebo si to stále skúšam. Tak kedy to začne účinkovať? Mám doktorke v pondelok zavolať?

Maoam

ja som si myslela, ze botox je najmä pre starsie zeny tak okolo 50ky, bola som v tom, ze pre mladsie zeny je skor lepsia kyselina hyaluronova a podobne, neviem ale v 23 rokoch zacinat uz s botoxom, kam to povedie? ja by som mala strach

slamka.

preboha dievca, a ty co budes robit, ked budes mat 33 rokov...co si das pichnut potom??? V 23 rokoch si napichavat tvar...to je chore! Neutocim na teba, chcem ti len otvorit oci

blondgirl007

Laurina22 neviem preco utocis, ja by som si nikdy nikoho, koho nepoznam, nedovolila nazvat hlupou sliepkou...to je kazdeho osobna vec, ci si to da alebo nie, preto este clovek nemusi byt hlupy!
trosku ma zarazila tvoja odpoved, hned urazas a utocis...ved to ani nebolo pisane pre teba!

len ma zaraza, ako velmi si proti botoxu a podobnym veciam, tie, ktore to maju, su hlupe sliepky hej?! zaujimave, ze ked ti islo o silikony, tak to si proti nebola! tam si nikoho neurazala, ze sme sliepky! to ti bolo dobre, ked ti take sliepky ako ja poradili! och boze...

Laurina22

Blongirl vies preco to niekto schvalil?Lebo hlupe sliepky ako ty to kupuju a sikovni ludia maju z toho prachy.A nemale.

Tak ako pisal RNG

blondgirl007

mam 23 rokov, davam si botox vpichovat medzi obocie, su to 4 vpichy a ucinok sa dostavi vzdy tak do tyzdna...prvy krat som tiez cakala, ze sa nic nedeje, bola som nervozna, ale do tyzdna to zabera, treba pockat...
a co sa tyka toho, ze je to jed a preco to niekto schvalil a blablablaaa..je to jed,avsak vobec nie prudky, nedava sa v cistej forme, ale do tela sa moze vpichovat botulotoxin jedine niekolko nasobne riedeny, tym padom nie je skodlivy, ze by nicil organizmus, znefunkcni iba cielene nervove spojenia, ktore ma znefunkcnit, a aj to len na istu dobu...cim dlhsie si botox davate, tym viac sa predlzuje doba ucinku...
ja si neviem vynachvalit, tot vsio :) na ucinok treba cakat aj tyzden :)

RNG

Dovtedy sa chodi s krcahom po vodu, az kym sa nerozbije. Davat si vstrekovat do tela jeden z najsilnejsich nervovych jedov sa uz nejednemu nevyplatilo, najma ked sa to robi znova a znova.
Vobec, schvalit prudky jed na pouzitie len kozmeticke jasne nasvecuje, ze lekarom sa jedna l;en o peniaze, zdravie nie je vobec dolezite.To iste plati na isotretinoin a ine skodliviny, schvalene napriek ich skodlivosti, ktore nakoniec musia aj tak postupn4e odvolat, lebo sa nahromadi privela poskodenych ludi a zacnu sudit.

andreja.

po cca dvoch rokoch sa ozývam znovu. Botox si nechávam už pichať pravidelne každých cca 8 mesiacov. Je to super, lebo sa nemračím, vrásky sa mi vyrovnali a vyzerám o pár rokov mladšie. Stoji to síce 150,- eur, ale nefajčím, nepijem, nechodím ku kozmetičke a som šikovná, takže ani kaderníčku nepotrebujem a vlasy mám aj tak super.
Odporúčam každej žene, ktorá sa mračí a vyzerá preto staršie. Mne každý hovoril, či sa hnevám, prečo sa mračím a podobne, ale teraz je to super.
ahojte

Zuzu1231

Lepšie pichnuť kým nie su hlboké vrásky,potom ani nikdy nebudu hlboké ked sa čelo nehýbe alebo hýbe málo.Ja mám Botox stále,lebo robím reprezentatku firmy a mám sa usmievať a byť milá,no ale ako môže byť milý ten čo sa akože mračí na čele?

chita1612

dobry den,
pozeram Vase prispevky a ja sa chcem opytat na seba, t.j. mam 25 rokov a nad korenom nosa, teda medzi obocim, dve vertikalne vrasky, rozmyslala som o botoxe niekde v Ziline, co je najblizsie pre mna. Kdesi som citala statistiku, ze cim skor umrtvym tieto svaly, vrasky sa nebudu prehlbovat dalej..... lepsia prevencia ako liecba, ci ?

cicka29

Ja mam taky problem mensi, ked sa usmejem alebo rozpravam ze viac otvaram usta tak na lavej strane mam taku ciarkuu skaredu :(
pomohlo by mi keby si tam dam pichut trochu botoxu???
Ak hej neviete kde to robia niekde v Nitre alebo Leviciach??? DAKUJEM SOM UZ BEZRADNAA