Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo na flaky po akne?

Tally

Na pozapalove hyperpigmentacie je vynikajuci kvasny jablcny ocot. pri novych flakoch je zlepsenie viditelne po prvych par dnoch. po dvoch tyzdnoch boli moje flaky o 50% bledsie. starsie potrebuju viac casu. odporuca sa riediť 1:1 s vodou, podľa citlivosti pokožky. maximalne môžete citit trochu slabunke palenie, alebo scervenanie, ktore po par minutach prejde. v tom pripade pridajte viac vody. u mna nebol ziaden problem, davam aj menej vody. naneste na vatovy tamponik a pouzite ako klasicky toner. ma aj antibakterialny ucinok a kupite ho za par eur v potravinach. nevyhodou je ten zapach, ale ten za chvilu vyprcha a da sa prekryt kremom. ja osobne použivam rano aj vecer. velmi vela ma s tymto octom vyborne vysledky.pozrite na zahranicne fora a hladajte vyraz \"apple cider vinegar\". a co sa tyka opalovania na slniecku - neodporucam. sice bude plet jednotnejsia, ale len pokym bude opalena, potom opalenie vybledne a flakov sa budete zbavovat dlhsie. ide o pozapalove hyperpigmentacie a slnko ich este prehlbi, tak si to rozmyslite, ci to stoji za to.

fufikova zena

no ano je pravda ze na slnku ti flaky zhnednu ale po case slnenia sa tak zjednotia s pokozkou vazne mne to pomohlo

eo

Petzlenova vnat je velmi ucinna ,treba ju posekat na drobnne kusky zabalit do gazy a prikladat 20- 30 minut opakovat niekolko dni
Velmi dobre pomaha aj pri modrinach

moncika

krem glycoA, a pouzivanie vysokeho ochran.faktora ci slnko svieti alebo nie :)
celkom este pomahaju rozpucene jahody plus citronova stava
a vraj aj petrzlenova vnat krasne biely ale este som neskusala

eo

kajkar
co si pozerala je len krem!Za $30 dolarov .
Dermafile je instrument, vyrobeny z ocele /operacnej kvality/a na konci su mini diamanty.
Cena za jeden je $270 dolarov + postovne a je to aj z DVD. Ak mate zaujem mozete napisat na allnewyouspa1@optimum.net
Dermafile sa pouziva aj na vrasky,jazvy,pehy,A POD....
Tento instrument je Investment, na krasnu,zdavu,omlazdujucu pokozku
ja ich pouzivam v praxi uz niekolko rokov
a mam super vysledky

kajkar

eo...vyzera to velmi zaujimavo a myslim ze ani tych 30 dolarov nie je vela.ty to tu predavas? mala by som aj zaujem len by asi bolo drahe postovne z ameriky. a nevies co konkretne obsahuje to 30 dolarove balenie? tri tie pilniky a k tomu aj to maslo ci ako?a na co vlastne sluzi to maslo?

eo

Cindy
keby si si mohla pozriet web stranku
www.dermafile.com potom ist na benefits
potom na helps smooth away acne scars
ja tento instrument pouzivam niekolko rokov v mojej praxi.....Mam super vysledky. Napis na moj email ak mas zaujem
Nezabudaj pouzivat ochranny faktor na pokozku!!!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo na flaky po akne? - Fórum - ZDRAVIE.sk