navrat k hnedym vlasom? :(

Príspevok v téme: navrat k hnedym vlasom? :(
1bubko2

Ahojte.Asi rok mam husty blond melir...moje povodne vlasy su take obycajne stredne hnedne...ale ten melir mi upne vlasy vysusil...po ostriahni mam o tyzden dva dolamane vsetky vlasy aj na niekolko dielov (na konci vlasu) a ked to potiahnem tak odpadavaju veeelmi lahko a ostavaju take bodky...premyslam ze sa vratim k hnedej tmavsej farbe--cokoladovej (ta sa mi velmi paci ale nikdy sa mi ju nepodarilo dosiahnut ked som si sama farbila tak to asi necham na kadernicku)...len neviem ci mi to pomoze...farba by mala teoreticky vlas obalit a cca spevnit a melir ho vyžerie a oslabi nie? viem ze ked som mavala vseliake mozne farby(cierna,cervena ,hneda) nikdy som vlasy dolamene nemala len pri tomto peknom ale hlupom melire.neviem co mam robit...z dialky to nevidno ale ja ked si stale obzeram tie konce tak ma to s prepacenim serie ake su vsetky znicene...a tiez mi bolo povedane ze vyzeram mladsie v blond(mam20) ale mam mladsieho priatela a nechcem pri tom vyzerat ako jeho starsia sestra(ako mi moja mila mama povedala ze vyzeram )
tiez by som chcela aby tie vlasy neboli take obycajne tak nechat nejaky pramen inej farby....len neviem kam si ho mam umiestnit a aku farbu aby to bolo pekne moderne mozno trosku extravagantne...viem ze suche vlasy sa tu preberaju asi milinkrat denne...ale ak vam to envadi napiste mi svoj nazor na moj problem..dakujem vsetkym ochotnym °-)