Prosim o pomoc, nachytala som druha na internete

Príspevok v téme: Prosim o pomoc, nachytala som druha na internete
flavia

Prosim vas pomozte mi, som bezradna, viem, ze take temy tu uz frcali, ale nakolko je vyhladavac nefunkcny, zalozila som tuto. Dnes som uplne nahodou prisla na to, ze moj druh si pise s nejakou mladou zenou. Rozmyslala som, ze si vytvorim novy nick a budem s nim hrat tu hru, co tu zvyknu radit, ze hrat neznamu krasku a hodit druhovi udicku. Lenze, ja nechcem citat, co by o mne popysal, keby som mu davala nachytavacie otazky, proste asi by som sa povracala. Vzdy sa bil do brs, ze on na taketo zoznamka nie je, skor mu dokazem odpustit, keby niekde bez citov zahol, ale toto boli. Trasu sa mi ruky a je mi zle. Povedala som mu, co som nasla na nete, zatlkal, potom, ked som povedala podrobnosti, tak sa priznal a cely den sa so mnou nebavi. mame dve deti, prosim poradte,co mam robit.

emka31

si v strašne nezávideniahodnej situácii.Ja mám tiež dve deti a neviem ako by som sa zachovala ja na tvojom mieste.Ale môjmu som stanovila hranice už na začiatku,podvedieš ma a ja ti to vrátim.Nie je záletník, ale nikdy nehovor nikdy.ako by sa mu páčilo keby si si takto s niekym četovala ty?

janiča

nemam ,myslim si, malo rokov. mam 32 a 14 ročný vztah. už na začiatku sme si povedali,že ŽIADNE prešlapy tohto typu sa tolerovat v našom vztahu nebudu ani jednemu.chvalabohu, obaja mame tento nazor dodnes,ale to je na inu dlhu debatu.
netvrdim že je zlý otec,ale ako partner asi za vela nestoji,ked ti takto ubližuje. neponižuj sa,trvaj si tvrdo na svojom,pripadne daj odpojit internet... ked sa chce,všetko ide,len musíte chciet obaja. a ja mam pocit,že tomu tvojmu to takto vyhovuje,ved ty ho lubiš a všetko mu ospravedlníš a odpustíš a ešte sa bojiš aby ta neopustil,tak on je potom hrdina. nenič si život a ak ste to doteraz neriešili,určite si jasne pravidla. držím ti palce!!!
NEPODCENUJ SA A NEDOVOL ABY NIEKTO PODCENOVAL A TRAPIL TEBA!!!!!!!

fifinaofina

to ze sa urazil moze znamenat to ze nieco skryva..nieco taji...a tak sa brani nebavi sa s tebou lebo ti to nechce prezradit...chce to nejako otocit na teba si myslim to oni zvyknu moj to tiez tak robi a potom caka kedy ja doleziem

flavia

cmuk -ani si to neviem predstavit, ze sa teraz nebudeme bavit, teda on so mnou, :-(((( mame totiz take hekticke obdobie, riesime synovi skolu a tak...proste neviem

flavia

vies, mozno mas malo rokov a nevies, ze ked si chlap zahne a na druhy den ani nepozdravi dotycnu, tak to boli menej, ako ked si s nejakou zacne rozvijat vztah...najprv cez net, potom osobne...tak to chodi. On je super otec svojim detom, a aj ja si s nim rozumiem, niekedy aj bez slov. Proste, nechcem nikam odchadzat, chcem, aby si prestal vyhladavat vztahy na nete :-(((

CMu_Q

moj je prilis sebavedomy a ak odhalim akukolvek pravdu, urazi sa, za tie 3 roky co sme spolu nebolo jednej "hadky" kedy by som ja bola urazena, aj ked som na to pravo mala, stale on otrcil nos a po case som ho ja musela prosit o prepacenie, aj ked to bolo proti mojej srsti, samozrejme neslo o podvadzanie (hoci tiez travi vela casu na nete, ale nesledujem ho)... islo o ine veci,.... chlapi asi nevedia povedat prepac,...su namysleníí

janiča

???????????????????????????????
to si čo napísala? načapala si ho s inou a to je iné ako si tu písat s niekym a spoznavat sa?????????
ty nie si normalna...
ak sa o tom nechce bavit,pošli ho ....
mozno si to mala urobit už davno. to že mate dve deti nie je dovod nechat so sebou takto zametat. ten chlap si ta nema prečo važit. spal s inou a to ti bolo fuk a teraz chceš riešit nejake písanie-rozmyšlala si nad sebou a nad vašim vztahom?????? čo od neho ešte čakaš?chceš aby ti nejakunastahoval domov a ty im budeš prat varit stražit ich deti...(poznam v susedstve aj takyto chorý vztah)

flavia

prosim poradte nieco, lebo sa len chvejem, a on len cely den trieska dverami. Chcela by som byt psycholog, aby som si vedela odpovedat, ze preco, ked niekto spravi nieco, co nie je koser, a ked mu na to pridu, tak neskloni hlavu a nelutuje to...Prosim piste