Prosim o pomoc, nachytala som druha na internete

Príspevok v téme: Prosim o pomoc, nachytala som druha na internete
flavia

Prosim vas pomozte mi, som bezradna, viem, ze take temy tu uz frcali, ale nakolko je vyhladavac nefunkcny, zalozila som tuto. Dnes som uplne nahodou prisla na to, ze moj druh si pise s nejakou mladou zenou. Rozmyslala som, ze si vytvorim novy nick a budem s nim hrat tu hru, co tu zvyknu radit, ze hrat neznamu krasku a hodit druhovi udicku. Lenze, ja nechcem citat, co by o mne popysal, keby som mu davala nachytavacie otazky, proste asi by som sa povracala. Vzdy sa bil do brs, ze on na taketo zoznamka nie je, skor mu dokazem odpustit, keby niekde bez citov zahol, ale toto boli. Trasu sa mi ruky a je mi zle. Povedala som mu, co som nasla na nete, zatlkal, potom, ked som povedala podrobnosti, tak sa priznal a cely den sa so mnou nebavi. mame dve deti, prosim poradte,co mam robit.

flavia

on sa so mnou uz o tom zhovarat nebude, ak su tu nejaki chlapi, poradte, preco, ked som mu povedala, co som videla, preco on je nastvany a nebavi sa so mnou? Nemalo by to byt naopak? chcem zdoraznit, ze ho nekontrolujem, jeho nick na pokece sa akoby z neba zjavil na ploche. Akoby to bolo nejake pre mna upozornenie. Za tie roky som mu vselico poodpustala, aj som ho nacapala s inou, vsetko prebolelo, toto by ma vsak odrovnalo, lebo viete, ine je sa s niekym vyspat, ine je si pisat, spoznavat sa...ach jaj, kolko vztahov este znici tento internet. Ved to citam vsade, snad kazda tretia zena ma tento problem s muzom...