Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia

macik

no a pharmatex sa da volne kupit v lekarni? vies mne mama nedovoli HAK, preto hladam ine metody a s mojim priatelom sa koli tomu dost casto hadame, lebo sa bojim zeby sa daco nemohlo stat a on z toho uz ma nervy.. :( tak preto si zistujem nove informacie, zaujimam sa co je ucinne a tak.. ale dakujem :)

CMu_Q

stoji okolo 200-250 sk tusim (neviem presne) ..lekari su stale skor za HAK lebo maju z toho zisk, co sa tyka ochrany je evidentne ze hak je spolahlivejsia, ale za mozne engativne ucinky ti to nestojii... hovorim ece raz: staci skombinovat dve-tri metody ochrany a mas ucinnost vyssiu ako u samotnej HAK, z ktorej nevies ci sa ti vyskystnu enziaduce ucinky, a so zdravim sa netreba zahravat... pozri, HAK si daj, ked budes starsia, ked budes mat uz deti ked bude tvoje telo vyspele, ze ti nehrozia take zdravotne problemy, ale teraz by som neradila - no rob ako uznas za vhodne...

macik

no ja som sa pytala svojho gynekologa na pharmatex a ten mi povedal ze to nieje 100% (samozrejme ze nic nieje), ale vraj lepsie by som urobila keby som mala HAK..a to kolko cca stoji? pharmatex.. ja som uz v minulosti uvazovala o tom, potom som sa spytala gynekologa a on mi to vyvratil.. tak teraz neviem, ale racej sa dobre chranit ako potom riskovat a porpipade ved viete co..

xxxxx

ked si budes kupovat len kondomy durex,a partner si vie kondom aj spravne nasadit tak sa nemas coho bat !!!ja sexujem s kondomom uz 3 roky a praskon nam zatial iba 3x,takze si myslim ze je to celkom ok....a aspon si xranena aj pred pohlavnymi xorobami....

CMu_Q

inak gynekolog na jednej stranke povedal, ze odkedy je na trhu tak zlyhanie pri spravnom ouzivani nevidel... ze odopruca... ale tak ja by som to urcite kombinovala ece s niecom,....

CMu_Q

vravi sa, ze skoro tak ucinny ako HAK,... tiez je tam percento nejake 98 tusim... ale nie som si ista (pozri stranku www. pharmatex. sk) ... ale ak to skombinujes napr. s prerus.sulozou alebo gumkou, tak je spolahlivost podla mna vyssia nez samotna HAK (je to len moj nazor, treba sa vsak informovat)

macik

moja mama nevie ze som tabletku po brala..a dufam ze to nikdy ani vediet nebude.. ale vies to je riesenie na poslednom mieste ked sa nieco stane.. aked mi nece dovolit antikoncepciu :( tak co mam robit? a pharmatex je fakt ucinny?

lucya

macik a tvoja mamina vie ze uzivas tabletku po? to si daj radsej HAk, ved v tom je tolko hormonov ze az hroza,......, to keby vedela tak by ta na mieste asi roztrhala......, ved trocha rozmyslaj....., ja som HAk vysadila, a pouzivame prezervativ a pharmatex a prerusovana suloz...., tiez nam prezervativ praskol, tak mu velmi neverime..., ale co uz ked nic ine neostava..

macik

no ja mam 17.. a ja sa s kondomom uz tak povediac trosku bojim, pretoze nam uz praskol :( a rada by som mala nieco co je spolahlivejsie alebo take nieco.. aby sa s tym nic nestalo pretoze zdy ked sa daco stane utekat do lekarne po tabletku po sa mi moc nece.. a aj to stoji dost peniazkov.. a ak by ste mi mohli poradit nejake ine metody spolahlive, potesilo by ma to :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia - Fórum - ZDRAVIE.sk