Nemozem v noci spat pomoc

Kikoloo

Ked nemozte spat vlastna skusenost zacnite cvicit alebo behat aby boli svaly unavene som sportovec mavam treningy kazdy den ale ked som bol zraneny mal som to tak isto vela energie

Zacnite behavat je to velmi zdrave unavite sa a budete lepsie spat a citit sa lepsie ze nieco robite :)

alisha561

Prosim pomozte mi! Nemozem spat uz druhy mesiac. Vycerpava ma to. Rano skoro vstavam a musim fungovat do 4tej. Som z toho vycerpana, nervozna a hlavne unavena. V noci neviem spat, ale cez den mam nutkanie zatvorit oci a som duchom nepritomna.

usiko

lenna, teraz bol mesiac vo faze, ked sa nespalo dobre, tuto noc by sa to malo zlepsit....nesrandujem, citala som to....

RNG

Aby som nezabudol, spanok podporuje silne svetlo cez den a tma v noci, tiez doplnok Melatoninu tesne pred spanim(1-3 mg)

RNG

uspava hlavne chmel, valerian a pastierska kapsicka.
Na spanok pomahaju aj niektore B-vitaminy a rozne neurotransmitery podporujuce latky, od mineralov, cez SAM-e, SJW, 5 HTP,lecitin, GABA a ine.

bibiii

ked nemozem v noci spat, zapnem si radio a pocuvam nie hudbu ale hovorene slovo,samozrejme nie nahlas, ale tak aby som pocula.Zavriem oci a pocuvam a nerozmyslam nad tym , ze chcem zaspat. A zaspim, radio hra dalej ale ked spis , to ta nerusi.

lenna

Persen som si kupila ale dako mi tiez nepomaha.Teraz mam stres zhon a tak by som portrebovala sa dobre vyspat,ale uz neviem co zo sebou.

kuki

Persen je z bylin(mata...) určený na lepšie zaspávanie, tiež proti úzkosti a nervozite..niekomu pomaha, mne nie stoji okolo 100sk...