Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pre tych, co maju fixny aparat

jaja

dlzka nasadzovania strojceka zavisi od toho ake krive tie zuby mas aky zlozity strojcek ti dava a pod...mne to davali asi tak 20-30 minut :) zdalo sa mi to ako chvilka :D:D:D

seimurka

...iwusik,mne ho nasadzovali 2 hodiny....a či to bolí? nie hneď ale o deň-dva som začala riadne cítiť tlak a týždeň som mala zuby veľmi citlivé....aj ty sa drž.

seimurka

.....poznám to, stalo sa mi to tiež.....pokúsila som si to dať naspať ako to šlo, lebo mi ten drôt škrabal ďasno a čo najskôr som si to šla dať spraviť. Tie citlivé zuby ti nezávidím, bolo to fakt nepríjemné......drž sa.

iwusik

MAm 13 a nabuduci tyzden idem na fixny aparat..... mno bojim sa aj tesim boli tho ked mi ho budu davat????a cca kolko to bude trvat???

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.