Bolia ma kríže , už hodne dlho....čo s tým?

Príspevok v téme: Bolia ma kríže , už hodne dlho....čo s tým?
elevetorka

Pri napnutí, alebo len tak si idem v pohodičke a odrazu ma začnú bolieť kríže ale totálne.Tak ma až zalomí - sekne. NIekedy kym vstanem zo stoličky a sa vyrovnám no hodne to trvá. Nie nie je to z chrbtice to nie,jednoducho cítim a viem kde ma čo bolí. Za gynek.nepôjdem z jednoduchého dôvodu:nenosiť krátke tričká či bundy(čo mam ja na dennom poriadku, ako chcem tak sa tomu nevyhnem) , ležať v teple- len ma zbytočne vypíše a neviem čo ...proste by mi povedala to čo už dávno viem.
Neviete mi poradiť čo mám robiť? ...ja už na to nemám nervy už ma to tak boli od Novembra? totalne dlho to trvá a len bolí a bolí ...sem tam ustúpi ale titeto situácie čo som opísala mam väčšinou na dennom poriadku. Pre zaujímavosť mam 17 rokov.
Neliečený zápal spôsobuje neplodnosť- viem.
Za hodnotné(tym mam na mysli žiadne karhanie , či obviňovanie) príspevky vopred Ďakujem.

RB Trade

Jednoznačne odporúčam nákup kvalitnej stoličky
od oficiálneho predajcu značkových stoličiek.
Napríklad firma RB Trade

-odkaz odstránený-

ktorá v SR predáva kvalitné kancelárske kreslá a stoličky
českých výrobcov LD seating, SEDILETA, Rim
so zárukou 5 rokov.

elevetorka

no dobre, tak predsa radšej zájdem ku gynekologičke. Fú keď už fakt neviem ako dalej.
NO ja som sa nahrievala takou červenou lampou- nepomohlo. Chrbticu mam v podstate v poriadku , som chodila na rehabilitaciu. Pilates- je na mna náročný, cvičila som chrbtovú jogu no aj po 4 mesiacoh nič , tak som nejak prestala, už aj malo času som mala na to.
A to vylihovanie v horúcej vode- to fakt, nepomáha.
Ďakujem

Danina

Elevetorka, moze to byt viac dovodov:
OBLICKY - podla toho odkial si, existuju labaky, kde ti za poplatok vysetria moc chemicky resp. sediment ci nemas nahodou zapal
GYNEKOLOGIA - poucovanie zvladnes, ak by aj bol tento problem, pobyt na lozku nebude potrebny ked si to doteraz zvladla a lieky aspon pomozu
CHRBTICA - nevylucuj ani tuto pricinu, prechladnute krize vedia narobit riadne problemy prejavujuce sa roznymi bolestami a najma dlhodobo- pomaha nahrievanie fenom, spevnenie svalstva brucha a chrbta - napr. Pilates, urcite nepomozu, skor uskodia horuce kupele.
Tych pricin moze byt aj viac, drzim palce aby si si zivot uzivala a nie trapila sa.