Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

akné z HAK?!

Príspevok v téme: akné z HAK?!
figi

ahojte. mám otázku a chcela by som vedieť, či náhodou niektorá nemáte podobnú skúsenosť. HAK yadine beriem už druhý rok. predpísať som si ju dala kvôli pleti, ktorá sa mi krásne vyčistila. v poslednej dobe sa mi však na čele a pri ústach začali robiť vyrážky. vysadila som preto HAK a budem čakať čo sa bude diať. o mesiac alebo dva ju plánujem znova nasadiť.

je možné aby akné spôsobila HAK, ktorá ho predtým vyliečila? alebo to môže byť z niečoho iného? ďakujem za reakcie :)

tinka.

baby ja beriem yaz a po 15 tabete sa mi vyhodili veľké vyrážky na ramenách, dekolte a chrbte. prečo? mám pokračovať v braní a čakať, či čo mám robiť? ďakujem.

figi

no na začiatku som mala z toho aj ja malé vyrážočky. ale potom to zmizlo... dva roky nič a terz to akné... nechápem...

toto nie je prípad, keď dievča začína brať HAK a vyraší jej niečo... opakujem HAK beriem už druhý rok a doteraz som problém nemala... nevie niekto poradiť?

sd

aj mne sa z hak začali tvoriť. doktor povedal, že treba vydržať. ale robia sa mi len na dekolte, chrbte a ramenách. prečo?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

akné z HAK?! - Fórum - ZDRAVIE.sk