Piska mi v hlave

Príspevok v téme: Piska mi v hlave
ivette

Prosim vas vsetkych... uz od piatku mi neustale piska v hlave..ako ultrazvuk alebo monoskop, som z toho na nervy, nedokazem spat ani mysliet, je to strasne intenzivne. Bola som uz na usnom aj na nervovom, nic mi nenasli. Po tabletach na upokojenie mi pisti
v hlave dalej, ale je mi to jendo.
PROSIM, vazne, som z toho uz sialena, ked viete, poradte!
Prosim!

ivette

Jedine o com viem je opticka siet. O novom vysielaci neviem, ale je to zaujimava myslienka...len neviem, kde by som to mohla zistit.

fero75

A nenamontovali vam v poslednej dobe blizko domu alebo prace vysielac pre mobilne telefony? Tieto vysielace totiz vyzaruju intenzivne vysokofrekvencne elektro-magneticke ziarenie, ktore moze u niektorych ludi vyvolavat rozne negativne stavy - ako napriklad zvucanie v usiach, nevolnost, podrazdenost a podobne.

ivette

Alternativa:
Nervove - myslim nervove oddelenien, neviem, ako si prisla na psychiatra (navyse by ma najprv poslali psychologovi az potom psychitatrovi).
Rychlikove sa mi to az tak nezda, pretoze mi z toho sibe, od piatku som spala len 20 hodin dokopy a to neprehanam. A tiez musim priznat, ze mam vybornu znamu svoju obvodnu lekarku. Dnes mam ist k druhemu nervovemu.. na C.T ma zatial neposlali a ja sama si to vysetrenia nemozem naordinovat.

Alternativa

Dnes je streda a piskanie mas od piatku. mam pocit, ze to Tvoje vysetrenie u odbornych lekarov bolo nejake rychlikove. Co mas na mysli ze nervove odd? Neurolog alebo psychiater? Jedna z moznosti je chrbtica /krcna cast/. Potrebujes poriadne vysetrenie, taka "kukuc" metoda lekara by ma neuspokojila - napr. CT, NMR. Odporucam Ti navstivit neurologa. Daj vediet, ako Ti je.

giv

nie je to tinitus - pískanie alebo hucanie v usiach?ono sa to zda,ze je to v hlave alebo usiach a zvuk to moze mat tiez rozny. mne casto hucalo ako lietadlo za oblakmi.u krcneho si nebola?