Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co je to za system v nasich obchodoch??

Príspevok v téme: Co je to za system v nasich obchodoch??
slecna.stazujuca

Ja to nikdy nepochopim...preco sa neda nejaky tovar ako oblecenie neda vratit hoci aj do 3 dni s tym, ze vam vratia peniaze?? Stalo sa mi toto: V sobotu rano som si kupila nohavice za 46 eur a boli mi ok, ale to som neratala s tym, ze mi pocas dna rastie brusko a uz si ich nebudem schopna obliect. Tak som teda dnes sla do butiku aj s nohavicami, boli na nich este nalepky, stitok, mala som aj listok, tasku a vesiak a predavacka, ze oni dokonca ani nezvyknu vymenit tovar, nie to este vratit peniaze. Horko tazko som ju presvedcila, aby zavolala sefovi, a ten "dovolil" aspon vymenu tovaru. Teraz mam v skrini 2 tricka po 25 a 23 eur, som doslova nasrata a chce sa mi revat od zlosti..viem, pomyslite si, co to tu riesim, ale ako to, ze napr. v Rakusku mozte aj po 2 tyzdnoch vratit tovar len tak, predavacka sa vam este podakuje, ze ste u nich vobec boli...ach jaj

kukuruku

mam znamu co robila na poste, letaky museli roznasat prednostne inak by im isli po plate. a to ich bolo tiez tolo ze ich nosila aj 2 dni, dokonca chodila soboty a nedele a nikto jej to nezaplatil ):(((

vevericka

predavac..to neviem ja postovu banku nemam(aj ked na tu sa mi dost ludi tiez stazovalo) neviem posudit..:)..ale ostatne sluzby.. fakt sa snazim vyuzivat inych poskytovatelov tychto sluzieb..:)

predavac

vevericka: ale postova banka ma tusim celkom prijemne poplatky za prevod do inej banky. ale to je jedine pozitivum co som zaregistroval. aj to som si neni celkom isty. kazdopadne co sa tyka tych cisto postovych sluzieb - velmi slaba kvalita. to uz radsej treba vyuzit inu spolocnost.

vevericka

lenze nosit ich ako postu od niekoho ineho(zadavatela,dostanu za to zaplatene) a posielat ich ich vlastnou iniciativou je rozdiel

kukuruku

len taky maly detail, niektore nosia postari a je ich hodne a to vobec nehovorim o tych co nosia este aj letackari - tesco, billu, carrefour, albert a pod.

vevericka

kukuruku..vacsina letakov je roznasana brigadnimi,,teda ak myslis letaky na akcie v hypermarketoch..posta roznasa len malo letacikov, pripadne len tie svoje o postovej banke..aspon u nas v meste to tak funguje..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co je to za system v nasich obchodoch?? - Fórum - ZDRAVIE.sk