Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zehlicka na vlasy

ich

baby prave mi dosiel ten chi.
objednala som si to od tej pani z mmb.
mozem ju iba odporucit.
je spolahliva a komunikuje s vami stale.
na kazdy mail vam bez problemov odpovie.
takze ak niektora chcete ten chi tak kludne od nej.

oh.my.gosh

baby prosim vas neviete mi poradit, kupila som si zehlicku remington s 9810 a nedoliehaju jej platnicky, ani ked silno zatlacim stale je tam medzera, uplne v predu sa to ako tak dotyka, ale potom sa to rozsiruje. to je normalne? este som nevidela taku zehlicku a to uz som ich mala dost. podla mna by mala zelicka priliehat, teda tie plochy po celej dlzke rovnako, nie? vobec sa mi nepaci ani konstrukcia tej zehlicky taka je nejaka labilna. nemate skusnosti s ROWeNTA RESPECT ME zehlickou? rozmyslam ze si radsej kupim tu. diky

Karina

Broni ak myslis tu Remmingtonku, tak odporucam eshop MALL... ponukaju tovar za ovela prijatelnejsie ceny ako inde, doruceny ho mas tiez velmi rychlo... ja som bola doteraz 100% spokojna s nimi :)

Karina

no tak s Wella sprejom som maximalne spokojna :)

cena: 11 Eur
objem: 200 ml
vlasy som si umyla, naniesla tuzidlo a sprej, vyfenovala a potom natocila... este pred natacanim boli vlasy pevne a vzdusne, pritom ich mam velmi jemnucke a zvyknu lietat - nepomahalo ani tuzidlo... po natoceni kucery drzali krasne az do vecera v podstate od rana... na druhy den som ich uz mala mierne zalezane, ale stale vlasy vyzeraju pekne po rozcesani mam take velke vlny :)

Karina

ich - ja som bola dnes v kadernictve a slecna mi odporucila Wella sprej (L'oreal sprej nemali, len sampony a masky), takze to vyskusam a podam report :)

ked tak to vyminiem a niekde inde pojdem kupit ten L'oreal kedze si ho uz vyskusala a odporucas

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zehlicka na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk