Tabletky Candibene

Príspevok v téme: Tabletky Candibene
Okica

Ahojte! Pootrebujem poradit. Mala som candidu albinans uz po neviem kolky krat a gyn mi vzdy dal tabletky Candibene. Kezde som mimo mesta kam patrim, zasla som do lekarne nech mi daju krem a tabletky. Baba v lekarni mi dala 200mg-ove na 3 dni. Predtym som mala 100mg na 6 dni. V piatok som zacala uzivat tabletky a po druhom uziti som mala cervenkasty hrudkovity vytok. Neviem ci to suvisi s tym, ze som mala 200mg liek... Ked som na wc tak nic, ale ked som si spravila vreckovkou vyter tak tam bol krvavy vytok. Co to moze byt? Menstruaciu mam mat tiez az o nejakych 6-8 dni.
Domov idem az o tyzden. Poradite???

renaam

no ak nechces nakazit ludi na kupalisku, tak radsej nechod. pre teba to nie je moc dobre byt vo vlhku, viac sa to rozsiruje a ma zivnu podu.

katusaa

caute...
chcela by som vediet ci pocas liecby candibene -vag.tabletami mozem chodit na kupalisko alebo radsej pockat..?
dakujem moc za odpovede!

lilinka

Okica, ten cervenkasty vytok je sprievodny jav zapalu, ja som kvasinky mala uz nespocetne velakrat a presne takyto vytok som mala po aplikovani lieku. Sice to nebol Candibene, ale ina vkladacia tableta, ale ty to prave mozes mat z toho C. Ked som sa na to opytala gynekologa, povedal mi, ze je to v norme, ze to obcas pri zapaloch byva. Nemyslim, ze by to bol menzes a uz vobec nie priznak rakoviny k.m.

Okica

Fajn, aspon to sme vylucili. Candibene som vcera dobrala. Este den dva uzijem krem. Kamoska ma strasila, ze to moze byt priznak rakoviny krcka maternice. Tak teraz neviem ci na nu mam pocuvat...
A nezvykla som mat takyto divny menzes. Ze pri toalete nic iba ak si spravim vyter...

farmaceutka

Ten krvavy vytok urcite nie je z 200mg Candibene. Mozno si dostala menzes o nieco skor, alebo je tam iny problem, ale Candibene mozes podla mna pokojne vylucit ako pricinu.