spadla z oblakov...a jej podobny

majka_

ja kolaciky som zjedla asi 3 (puncove rezy), potom som zjedla 1 nanuk lebo mi bolo hrozne horuco a trocha francuzskych zemiakov na obed a to bolo vsetko myslim. okrem toho samozrejme voda, i ked nedodrzujem pitny rezim v poslednom case (som vypila ani nie pol litra). ale to teple jedlo som mala :o). takze tolko ja dnes myslim.

sosidza

Ahoj Majka,no nic moc-ked ja si neviem z tej hlavy dostat,ze pravidelnim jedenim nepriberim(mozno ak tak len zo zaciatku,kym si telo zvykem),jaj dnes rozok so syrom,brokolicova polievka,a 4 jogurty a 50 g cokolada...

ritula

este dotaz: viac ako 2 kila za mesiac bude mat jojo efekt, najma to pojde tazko, ked si telo zvykne na zataz...ale o tom to je, ak ste schopne nechat to zajst tak daleko, ze mate 30 kil nadvahy, tak bud sa zacnete mat rady ako vyzerate, alebo sa zapriete a obujete si tenisky a naberiete si chude maso a ovocie a zeleninu. vela zdaru

ritula

pocujte dievcata a zeny: mam to vyskusane a totiz, nic ine ako pravidelna (dolezite su ranajky )a zdravsia strava a POHYB vam nepomozu schudnut. tabletky su blbost, radsej si naber menej jedla, ale castejsie, dopraj si cosi male sladke, aby si sa potom pri abstaku neobjedma cokoladou a POHYB.

majka_

ja velmi tabletkam na chudnutie neverim. s jednymi uz mala skusenost sestra a len co ich dobrala, pribrala kg naspat. takze je to uplne fuk. radsej budem pit bylinne caje, ktore podporuju metabolizmus a su ucinne vtedy, ked clovek cvici (napr. caj Figuran). ten caj pijem obcas a citim sa lepsie, aj ked som neschudla, ale citim, ze sa mi trosku splostilo brusko a nie je nafuknute. cize toto mi vyhovuje.

lipoxal_extreme

plamienok - vieš čo? skús sa s Magistrou v lekárni porozprávať/poradiť....
Určite ti pomôže,tak ako mne....
Tiež som nemala hned lipoxal ale iné lieky.....až potom mi navrhla Lpoxal...
Ved v lekárni su tolko liekov na chudnutie..
Lebo aj mne tie predchádzajuce nesadli,tak som išla na Lipoxal.....je to individualne u každeho inač...

plamienok

prvy krat som mala iba lipoxal ked to bola novinka a skusila som znovu ten extreme ale aj ten mi robil tazkosti.Tak super,ze ty ho mozes v pohode aj ja by som ho rada ale co uz ked to nejde.

lipoxal_extreme

LIPOXAL_EXTREME ...či obyčajný lipoxal...no to jedno...u každého to je individuálne.....
Mne spočiatku ...no asi prvý aj druhý den bušilo silnejšie srdiečko....ale potom nič.......žiadna vedlajšia reakcia....
Planujem si ho zas nasadit od buduceho POndelka :)))